Skocz do zawartości

niedostarczona karta EAD mimo statusu deliverd


ana12

Rekomendowane odpowiedzi

12/12 dostalam notice of action ze moja combo card jest approved I ze jest w drodze, po 2 tygodniach zadzwonilam ze jej jeszcze nie dostalam i powiedzieli mi ze jej w sumie jeszcze nie wyprodukowali bo swieta itp, zadzwonilam 2 tygodnie pozniej i mi powiedzieli ze nie moga mi dac żadnych info że mam dzwonić po 60 dni od dostania notice of action. kilka dni pozniej zadzownilam znowu i mi powiedzieli to samo o 60 dniach.

zadzwonilam wczoraj - najpierw babeczka powiedziala ze dostalam tylko wiadomosc ze zaczna sie zajmowac moja karta a nie ze jest zaakceptowana, zadzwonilam za 10 min wiedzac ze wariatke zrobila ze mnie i rozmawialam z inna babeczka ktora mi dała TRACKING NUMBER z czego wyszło, że karta została doręczona (!) 12/13 o 9 rano.

Niestety karty tej nigdy nie widziałam.

USCIS officer kazał mi iść na poczte porozmawiac z GENERAL POSTAL MASTER i otworzyc investigation. On powiedział, że tego nie zrobi, że już za dużo czasu minęło, skąd ma wiedzieć że tego listu nie dostaliśmy i nie zgubiliśmy lub nasz współlokator go dostał. 

Nie wierze w to co się dzieje, Bo mogłam już pracować od grudnia, żyje z moich oszczędności, które naprawdę topnieją. 
w międzyczasie zgubiłam portfel z prawem jazdy z Polski, więc jeżdzę po drogach bez prawka (niestety bez auta ani rusz) bo nie moge wyrobic tutaj prawka bez ead card/green card. 

Tak się chciałam pożalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sly6 napisał:

i zrobisz to co Ci każą?

dobrze ze to piszesz .

Nie mam juz pomyslow co robić. Wydrukowałam karteczki ze ktoś dostał moja pocztę, mam zamiar je porozwieszać na osiedlu - może jakimś cudem ktoś ma te pocztę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przestroga dla innych- dzwoniąc do Uscis z czymś ważnym proście o przekierowanie do TIER2/ imigration officer. No custom service jak Widzicie na przykladzie powyzej nie maja pojecia co mowi ( karta niby nie wyprodukowana gdy w rzeczywistości już dostarczona) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że "combo card" to miało być GC? 

Ale co dalej? Co można zrobić? Nie mogą unieważnić tamtą i wydać jej nową? (Trochę jak ze zgubionym dowodem czy paszportem), przecież szukanie tego teraz mija się z celem, jest oczywiste że wpadła w niepożądane łapy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, MeganMarkle said:

Rozumiem że "combo card" to miało być GC? 

Ale co dalej? Co można zrobić? Nie mogą unieważnić tamtą i wydać jej nową? (Trochę jak ze zgubionym dowodem czy paszportem), przecież szukanie tego teraz mija się z celem, jest oczywiste że wpadła w niepożądane łapy :(

Przeciez pisala, ze chodzi o EAD... Combo Card to ead z advanced parole, czyli pozwala na wyjazd i powrot do USA w czasie kiedy rozpatruja AOS.

@MeganMarkle Co Ty tak szalejesz dzisiaj na forum? W USA mozna zdrowo zjesc, sprzedaja kosmetyki, kart kredytowych mozna uzywac tak samo jak w Polsce do maxa byleby wczesniej splacic niz wystawienie rachunku (10% to vlade'owi chodzilo o podtrzymanie nieuzywanej karty), a Kolezanka jak nie znajdzie tej karty to wysle ponownie I-765 i dadza jej nowa. Spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...