Skocz do zawartości

Interview na GC po przyjeździe na K1


Asiula1982

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
55 minut temu, Asiula1982 napisał:

Dziękuje :) ja badania robiłam we wrześniu 2016 przed zmiana przepisów ( wiec trochę się stresowałam, ze każą mi powtórzyć badania lekarskie), w lutym 2017 przyleciałam do USA a aplikacje wysłaliśmy w maju 2017. Tutaj w Virginii standardowo czeka się 8-9 miesięcy na interview. Mam nadzieje, ze mieszkasz w bardziej przyjaznym stanie :)

Mieszkam w GA wiec czas jest zbliżony do VA ale w maju wyjeżdżamy do ME conajmniej do października i wtedy zmienię adres, nie wiem czy wtedy zmieni mi sie local office ale mam nadzieje bo w ME jest okres oczekiwania na Interview bardzo krotki, Ok 3 mce takze byłoby super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Asiula1982 napisał:

Dziękuje :) ja badania robiłam we wrześniu 2016 przed zmiana przepisów ( wiec trochę się stresowałam, ze każą mi powtórzyć badania lekarskie), w lutym 2017 przyleciałam do USA a aplikacje wysłaliśmy w maju 2017. Tutaj w Virginii standardowo czeka się 8-9 miesięcy na interview. Mam nadzieje, ze mieszkasz w bardziej przyjaznym stanie :)

Gdzie mialas interview? Baltimore czy gdzies indziej? Zerknelam sobie na google maps, jestem niecale 2h od Ciebie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...