Skocz do zawartości

A380 - DE-USA - szansa na puste miejsca?


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Joanna30 napisał:

No ja rozumiem, że nie lubią siedzieć w środku, ale wtedy oczekiwałabym, że każdy będzie szanował przestrzeń tej drugiej osoby. Jak chcą ze sobą gadać, to niech się przesiądą, albo siedzą cicho. Nie pozwoliłabym sobie, żeby mi bzyczeli nad głową :) Koniec, kropka.

Gdyby tak każdy myślał to by problemu nie było, ale niestety buractwo tez czasem lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
16 minut temu, Joanna30 napisał:

Nie pozwoliłabym sobie, żeby mi bzyczeli nad głową :) Koniec, kropka.

A co mozna w takiej sytuacji zrobic? Ja mialem taka parusie, nazywajaca sie "kochanie" i "sloneczko", ktora nie dosc ze gadala bez przerwy to jeszcze wyciagneli salatke jajeczna ktora sobie pod moim nosem podawali. Na moja sugestie zeby sie zamienieli miejscami uslyszalem ze oni sobie te siedzenia wybrali i maja prawo na nich siedziec. Obsluga nie mogla mnie przesadzic bo samolot nabity. Jakbym mial inna prace to bym tez ten samolot na najblizsze lotnisko skierowal i dal sie w kajdankach wyprowadzic, ale na razie nie moge sobie pozwolic zeby byc na jakiejs czarnej liscie w liniach lotniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, vlade said:

A co mozna w takiej sytuacji zrobic?

Wystarczy bez słuchawek rozpocząć oglądanie filmu na Ipadzie.... Zdjąć buty i skarpetki ... Co 30 minut można wstawać do toalety (szczególnie jak dojrzysz że sąsiad przy korytarzu przysypia). Jest parę "buraczanych" zachowań co ich od głośnej rozmowy odciągnie a do tego stracą apetyt na sałatkę jajeczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mcpear napisał:

Wystarczy bez słuchawek rozpocząć oglądanie filmu na Ipadzie.... Zdjąć buty i skarpetki ... Co 30 minut można wstawać do toalety (szczególnie jak dojrzysz że sąsiad przy korytarzu przysypia). Jest parę "buraczanych" zachowań co ich od głośnej rozmowy odciągnie a do tego stracą apetyt na sałatkę jajeczną

Te buty to faktycznie, szczegolnie jak wracam z fabryki i mam ciezkie buciory na nogach od 10 godzin :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mcpear napisał:

Wystarczy bez słuchawek rozpocząć oglądanie filmu na Ipadzie.... Zdjąć buty i skarpetki ... Co 30 minut można wstawać do toalety (szczególnie jak dojrzysz że sąsiad przy korytarzu przysypia). Jest parę "buraczanych" zachowań co ich od głośnej rozmowy odciągnie a do tego stracą apetyt na sałatkę jajeczną

Dokładnie. Wet za wet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Amy napisał:

Teraz leciałam delta i lot był overbooked o 8 osób, przez 2 h prosili ludzi, żeby zmienili lot na następny dzień oferowali hotel, dojazd i 1000$. Już więcej Delta nie polecę :)

O wow, ja bym sie cieszyla jakby moj byl przebookowany. Pierwsza bym sie rzucila na tego tysiaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dyskusja rozgorzała:) 

Macie racje - zły pomysł. Chyba i tak poczekamy do rozpoczęcia odprawy bo nie ma super miejsc już wolnych odpłatnie... górny pokład cały zajęty, te z nogami wolnymi również zajęte... przypilnujemy początek odprawy i za darmo klikniemy jak się da przy oknie jeden obok drugiego... :) 

p.s. lubi ktoś w ogóle w środkowym "dużym" rzędzie? 4 siedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ilon napisał:

O wow, ja bym sie cieszyla jakby moj byl przebookowany. Pierwsza bym sie rzucila na tego tysiaka. 

Od czasu jak pobili tego azjatyckiego lekarza linie lotnicze oferują 10 tysięcy za przymusowe wywalenie. Także nie ma sie co dziwić ze jak dają tysiaka za dobrowolne to każdy woli poczekać, bo mozna 10 razy tyle zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vlade napisał:

Od czasu jak pobili tego azjatyckiego lekarza linie lotnicze oferują 10 tysięcy za przymusowe wywalenie. Także nie ma sie co dziwić ze jak dają tysiaka za dobrowolne to każdy woli poczekać, bo mozna 10 razy tyle zarobić.

O kurde, to ja moze z firearms industry przebranzuje sie na jakiegos lowce przebookowanych lotow i bede sobie zarabiac na wyrzucaniu mnie z pokladu. Hmm, brzmi calkiem spoko :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...