Skocz do zawartości

Ogłoszenia lokalne - jak olx.pl ew. gumtree? kupie sprzedam wynajme?


pavka

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie.  Dała ogłoszenie, że szuka kogoś kto ja zabije. Nie wiem na ile są te ogłoszenia monitorowane. Może ktoś po jakimś czasie usunął, tak czy inaczej poszło, ktoś znalazł i podjął się działania. Podobno miała konkretny plan jak chcę aby to zrobiono i tak też się to zakończyło. Tylko w hameryce...

 

A man charged with shooting dead a suburban Denver teenager in December said the young woman had put an ad on an advertisements website saying "I want to put a hit on myself", according to an affidavit obtained by local media.

 

teraz na szybcika znalazłam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w miescie obok w zeszłym roku, kobieta wystawiła na sprzedaż ubranka dla dziecka, oczywiscie na craigslist. To była tylko przykrywka, bo gdy kobieta w ciazy przyjechała aby to kupic, ta ją zaatakowała i wycięła jej noworodka z brzucha. Kobieta cudem przeżyła, noworodek zmarł. Trzeba byc naprawdę ostrożnym, bo rożne świry na tym swiecie mozna spotkać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, pelasia said:

U nas w miescie obok w zeszłym roku, kobieta wystawiła na sprzedaż ubranka dla dziecka, oczywiscie na craigslist. To była tylko przykrywka, bo gdy kobieta w ciazy przyjechała aby to kupic, ta ją zaatakowała i wycięła jej noworodka z brzucha. Kobieta cudem przeżyła, noworodek zmarł. Trzeba byc naprawdę ostrożnym, bo rożne świry na tym swiecie mozna spotkać. 

Masakra.... :o ale tez kto będąc kobieta w ciąży jedzie do obcej osoby do domu samotnie?? Zreszta nawet nie będąc w ciąży w życiu bym sama nie pojechała...

W PL była jakiś czas temu afera, gdy młoda dziewczyna poznała na mieście na imprezę dwóch chłopaków i poszła z nimi do ich mieszkania poimprezować... skończyło sie wielogodzinnym gwałtem a na koniec morderstwem. A ja nie mogę uwierzyć że dziewczyna mogła sie zgodzić pójść sama z dwojgiem obcych facetów do ich mieszkania. Ludziom naprawdę brakuje wyobraźni (albo ja mam zbyt bujną )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie straszcie tym craiglist. 

My parę rzeczy poprzez te stronkę kupiliśmy i sprzedalismy.  Ważne żeby robić to z głową i umawiać się z ludźmi w publicznych miejscach. My zawsze umawialiśmy się na parkingu walmartu, w dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...