Skocz do zawartości

Opcja "Other" w stanie cywilnym (DS-160)


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, jkb napisał:

Obstawiam kucharz ;)

Od razu zaznaczę że to bardzo mądra dziewczyna i jak dotąd mój najlepszy pracownik. Migiem ogarnęła obsługę maszyn pakujacych, umie trzymać klucz i wiertarkę. W dzisiejszych czasach to już nawet nie rzadkość, to skarb. Gdy dwa tygodnie temu naprawiałem kompresor wciąż przychodziła popatrzeć co w nim jest w srodku i jak bede naprawiać. Niestety jest z biednego domu i narazie studiuje online aby najdłużej jak się da uniknąć kredytu.

Dziś uczyłem ją jak używać pipety Pasteura i tak przy okazji zapytałem czy wie kto to, ze wstydem przyznała że nie wie. Wciąż zresztą narzeka na poziom tutejszego nauczania. Spędziła rok w Japonii i tam też ją wciąż zaginali z wiedzy w wielu dziedzinach. Dostała homework i jutro ma mi opowiedzieć o słynnym profesorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andyopole tak w ramach tematu zastępczego moja ulubiona anegdotka z czasów ćwiczenia studentów. Było zadanie na pracowni, zrobić eksperyment z termoparą i wykreślić zależność temperatura - napięcie. Zawsze dla  kilku ćwiczeń na pracowni był wymóg, żeby zrobić coś ręcznie, nie na kompie, tu był ten nieszczęsny wykres do zrobienia na papierze milimetrowym. Pytam parę studentów czy wiedzą co i jak. Jedna osoba mówi że ma pytanie. Mówię - proszę pytać. I dostaję coś takiego na twarz:

skoro temperatura jest w kelwinach, a napięcie w woltach, to jak zrobić ten wykres, skoro na papierze są same milimetry?

Trochę mnie przytkało, ale pytanie wypowiedziane na głos sprawiło, że na pytającego spłynęło oświecenie. :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, mola napisał:

@andyopole tak w ramach tematu zastępczego moja ulubiona anegdotka z czasów ćwiczenia studentów. Było zadanie na pracowni, zrobić eksperyment z termoparą i wykreślić zależność temperatura - napięcie. Zawsze dla  kilku ćwiczeń na pracowni był wymóg, żeby zrobić coś ręcznie, nie na kompie, tu był ten nieszczęsny wykres do zrobienia na papierze milimetrowym. Pytam parę studentów czy wiedzą co i jak. Jedna osoba mówi że ma pytanie. Mówię - proszę pytać. I dostaję coś takiego na twarz:

skoro temperatura jest w kelwinach, a napięcie w woltach, to jak zrobić ten wykres, skoro na papierze są same milimetry?

Trochę mnie przytkało, ale pytanie wypowiedziane na głos sprawiło, że na pytającego spłynęło oświecenie. :rolleyes:

 

Qrde, właśnie wlazlem pod pierzyny i przeczytałem Twój post. Nie mam świadków ale parsknalem śmiechem na cały glos.

Mój kolega ma firmę budowlaną.  W latach 90tych zameldowali się do niego dwaj Ukraińcy wyrażając usilna chec pracy. Na pytanie czy coś umieją odparli ze wszystko. Dał im jakieś tapetowanie i dyskretnie obserwował. Jeden rozwinął tapetę na podłodze a drugi wykorzystując poziomice usiłował za jej pomocą uciac tapetę pod kątem prostym. Od słowa do słowa okazało się że jeden z nich to historyk a drugi nauczyciel muzyki i poziomice widzieli z bliska pierwszy raz ale kojarzyli że ona w jakiś sposób pomaga wyznaczyć prosta linie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...