Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, MonikaLion napisał:

Mam na siłę pchać się w kredyt czy może od razu kupić w UK dom, żeby wyjechać TURYSTYCZNIE na 10 góra 14 dni do USA...? To jest niedorzeczne, ale wiadomo to nie od dzisiaj... 

to sa kretynskie zasady stosowane przez przez usa wobec Polski. Niestety oni traktuja Nas jak w taki sposob. Czemu ? Bo My Polacy [wsadzam tutaj wszystkich do jednego wora] nauczylismy sie wyjezdzac do USA turystycznie i pracowac albo zostawac ponad czas dany nam w paszportach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MonikaLion napisał:

Mam na siłę pchać się w kredyt czy może od razu kupić w UK dom, żeby wyjechać TURYSTYCZNIE na 10 góra 14 dni do USA...? To jest niedorzeczne, ale wiadomo to nie od dzisiaj... 

Ja wiem że to głupie, ale dokładnie tak to zadziałało w przypadku mojego szwagra. Kilka lat temu chciał odwiedzić swojego brata na kilkanaście dni i mimo że w Anglii mieszkał od ponad 6 lat, miał starą pracę i tak  odmówiono mu jak i jego żonie wizy.  Konsul wyraźnie im zasugerował że mają za małe związki z krajem i  jeżeli wyemigrowali do Anglii nic ich nie trzyma żeby wyemigrowali dalej. 

2 lata temu starali się ponownie ( dalej ta sama praca) ale dorobili się w Londynie domu ( i kredytu oczywiście ;) ) wize dostali bez żadnego problemu po kilku minutach. 

Wiem że Ci to w niczym nie pomaga, ale również uważam że musi cię trzymać coś więcej niż praca przez agencje. W Polsce możesz się starać jeszcze raz, niestety również może być różnie ( też musisz udowodnić związki z krajem),  ja na twoim miejscu wstrzymała bym się na jakiś czas żeby nie wyglądało że desperacko chcesz się dostać do stanów.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...