Skocz do zawartości

Wiza dla kobiety w Ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Klara1993 napisał:

Jaki jest okres czekania na wizę turystyczna? Jestem w pierwszym miesiącu także ciąży na razie nie widać 

Wniosek składasz internetowo, wnosisz opłatę i czeka sie na spotkanie tydzień-dwa. Potem przysyłają paszport w ciagu kilku dni. Powinnaś sie zamknac w 3 tyg z całym procesem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij może od wizyty na stronie ambasady USA. Tam jest wszystko wytłumaczone, są linki do wniosku, etc. 

Nie wiem jak to wygląda ale chyba powinnaś mieć jakieś zaświadczenie od lekarza ze sobą? Co byś też nie musiała przechodzić przez przeswietlenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starasz się o wizę w Niemczech czy w Polsce..  Może nie widać ciąży lecz Twoje zachowanie powie że jedno mówisz a ciało coś innego pokazuje np intencje Twoje..  A powiesz ze lecisz do chłopaka a co Cię trzyma w Polsce, Niemczech? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym czekaniem miesiącami... nie zaleca sie latania w ciąży w pierwszym trymestrze tylko w okresie organogenezy (tworzenia sie organów u zarodka) co z tego co pamietam jest ok.5 tygodnia ciąży. I nie szkodzi tu samo latanie ale raczej te skany i bramki na lotniskowym security check. Mam temat obcykany bo dowiedziałam sie że jestem w ciąży na dzień przed wylotem do Norwegii (swego czasu) i ostatecznie poleciałam ale odmówiłam przejścia przez jakiekolwiek skany zarówno na Okęciu jak i w Oslo oraz Trondheim - każdemu mówiłam ze jestem w ciąży i nikt mnie nie zmuszał. Miałam w zamian rewizje osobista :) Natomiast tak siak ona do US nie wyleci na cito bo zanim wizę dostanie, bilet kupi,  to i tak trochę czasu minie, a drugi trymestr jest do latania idealny i bezpieczny. Na jej miejscu tez bym nie brała od razu ślubu ze świeżo poznanym chłopem tylko poleciała na chwile do US turystycznie, zobaczyć kraj, poznać jego rodzine... potem wroci do Niemiec, urodzi dziecko i sie zobaczy. Facet powinien sie dostosować (przy okazji dobry test na dojrzałość do roli rodzica). Tak ja to widzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...