Skocz do zawartości

FAQ wakacji w CA


bloczek2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wprawdzie to Honda ale z zacnym przebiegiem. Ktos kto kupuje takie jezdzidlo zazwyczaj lubi przycisnac w gaz wiec moze byc juz nieco zajechane. Pamietaj tez o tym ze w kazdej marce wersja, ktora ma "sport" w nazwie zawsze ma drozsze czesci zamienne, poczawszy od glupich klockow hamulcowych, filtra powietrza a skonczywszy na koncowkach drazkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, andyopole napisał:

Wprawdzie to Honda ale z zacnym przebiegiem. Ktos kto kupuje takie jezdzidlo zazwyczaj lubi przycisnac w gaz wiec moze byc juz nieco zajechane. Pamietaj tez o tym ze w kazdej marce wersja, ktora ma "sport" w nazwie zawsze ma drozsze czesci zamienne, poczawszy od glupich klockow hamulcowych, filtra powietrza a skonczywszy na koncowkach drazkow.

Na moje oko to Mazda, ale może się nie znam ;) wszystko co ma w nazwie Sport że sportem nie ma nic wspólnego, a szczególnie Mazda 5 które nie jest ani minivanem, ani crossoverem ani sedanem - jest nie wiadomo czym i były osoby które je lubiły ale generalnie umarła z powodu braku sprzedaży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jędrek 1917 napisał:

Co to:

Title Check
No issues reported 

To znaczy, ze zostal sprawdzony status samochodu, czy nie kradziony, czy nie wisi na nim jakas pozyczka itp. Oczywiscie, zalezy jeszcze kto to pisze "Title Check No issues reported ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, kzielu said:

Na moje oko to Mazda, ale może się nie znam ;) wszystko co ma w nazwie Sport że sportem nie ma nic wspólnego, a szczególnie Mazda 5 które nie jest ani minivanem, ani crossoverem ani sedanem - jest nie wiadomo czym i były osoby które je lubiły ale generalnie umarła z powodu braku sprzedaży...

Ja mam "sport" CX-5. Dla mazdy to oznacza po prostu najtanszy model i fakt ze jest reczna skrzynia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, pokickalo mnie sie. Mazda 5 to takie nie wiadomo co. Przedtem miałem Mazda 6 to było to zbliżone do minivana. Gdy chciałem zmienić to nawet się piatką u dealera przejechałem i pojechałem kupować Siena ale po drodze wstapilem do dealera Kia i tak się bujam juz siódmy rok tym nabytkiem.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jędrek 1917 napisał:

2015 Chevrolet City Express LT FWD - $13,000
Co o tym sądzicie? 

Czy przebiegi w USA są prawdziwe ! ! ? ?

Sadzimy ze albo jest kompletnym trollem albo nie masz zielonego pojecia czego szukasz. Albo serio chcesz jezdzic dostawczakiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...