Skocz do zawartości
ilya_

Firma polonijna w NYC

Recommended Posts

Kiedyś miałem taką historyjkę gdy mieszkałem  w UK. Gdzieś w płd Anglii zobaczyłem supermarket jakiego w moich stronach nie było, więc poszedłem się pogapic i poszwendac. Płatne miałem w tej firmie na godzinę więc trzeba było trochę overtimow nakręcić. Jak to w markecie, wejście pomiędzy dwa regały zagrodzone i widzę że dwaj chłopcy przekładają tam towar. Wlazlem do sąsiedniego dpmtu i gdy doszedłem do ich wysokości słyszę zza regalu: k*** i ch*** i te inne, znane nam wszystkim terminy z kuchennej łaciny. Polglosem się odezwalem: Panowie, ja rozumieć.... 

Po chwili zza regału, jak peryskop wyłoniła się głowa jednego z nich że slowami: bardzo, k****a, Pana, k****a,  przepraszamy...   :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dnia 4/12/2018 o 20:10, andyopole napisał:

Płatne miałem w tej firmie na godzinę więc trzeba było trochę overtimow nakręcić.

Wiedzialam, ze musi byc jakis inny sprawdzony sposob na nabicie godzin w robocie :D 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, ilon napisał:

Wiedzialam, ze musi byc jakis inny sprawdzony sposob na nabicie godzin w robocie :D 

Mam cala palate roznych sposobow. Najlepszy chyba  jest strajk wloski...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dnia 4/17/2018 o 15:17, andyopole napisał:

Mam cala palate roznych sposobow. Najlepszy chyba  jest strajk wloski...

A ja wlasnie sobie pomyslalam, ze pewnie jak bedziesz w tym NY w maju to tam pojedziesz obadac sytuacje :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już nie muszę prowadzić badan. Wręcz przeciwnie, wiek predestynuje mnie raczej do prowadzenia szkoleń. ..:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Minelo troche czasu. Panowie dzien w dzien wciaz pracuja ostro na moim pietrze. Juz niedligo koniec.

Charakteryzuja sie jednym – sa strasznie nerwowi w tej firemce. Nie chcialbym z nimi robic. Nie dlatego, ze przeklinaja. Nie da sie wg mnie z takimi ludzmi robic. Nerwica i stres jest straszna. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz