Skocz do zawartości

Co o tym myślicie ? [Zniesienie wiz]


stars & stripes

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za bardzo nie interesuje się tym tematem zniesienia wiz bo nnie to nie dotyczy z racj tego, ze mialem odmowe ale smieszy mnie jakas kampania LOTu chyba i kogos tam jeszcze, gdzie nawoluja do skladania wnioskow ale tez powinni edukowac, ze chodzi ttlko o wizy turystyczne bo jak sie czyta komentarze pod roznymi artykulami to wlosy deba staja i ludzie mysla, ze beda mogli wyjechac jak do Anglii na zmywak. Nawet ostatnio wracalem LOTem z Anglii i po wyladowaniu wydali komunikat wlasnie nawolujacy do skladania wnioskow o wize a pani stewardesa odpowiedziala mi ttlko ze one to musza czytac i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 491
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 godzin temu, Miszczo1212 napisał:

Ja za bardzo nie interesuje się tym tematem zniesienia wiz bo nnie to nie dotyczy z racj tego, ze mialem odmowe ale smieszy mnie jakas kampania LOTu chyba i kogos tam jeszcze, gdzie nawoluja do skladania wnioskow ale tez powinni edukowac, ze chodzi ttlko o wizy turystyczne bo jak sie czyta komentarze pod roznymi artykulami to wlosy deba staja i ludzie mysla, ze beda mogli wyjechac jak do Anglii na zmywak. Nawet ostatnio wracalem LOTem z Anglii i po wyladowaniu wydali komunikat wlasnie nawolujacy do skladania wnioskow o wize a pani stewardesa odpowiedziala mi ttlko ze one to musza czytac i tyle :)

Tak było gdy zniesli wizy turystyczne do Kanady,  że nie którzy myśleli że będzie praca legalna, szybko to się skończyło gdy urzędnicy parę osób wrócili z granicy i było że nie tak łatwo jest wjechać do Kanady w ruchu bez wizowym 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
34 minuty temu, andyopole napisał:

To odpowiednik Esty. Dotyczyć będzie wszystkich spoza UE. 

Dokladnie tak. Chociaż ogromna czesc spoleczenstwa jest przekonana, że to są wizy, i Amerykanie, tak jak Polacy, będą musieli isć na rozmowę do polskiej ambasady. Wielu z nich jest oburzona tym, że kosztowac to będzie tylko 7 euro, a nie 160 USD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, margherita_s napisał:

Dokladnie tak. Chociaż ogromna czesc spoleczenstwa jest przekonana, że to są wizy, i Amerykanie, tak jak Polacy, będą musieli isć na rozmowę do polskiej ambasady. Wielu z nich jest oburzona tym, że kosztowac to będzie tylko 7 euro, a nie 160 USD.

To nie sa wizy do Polski tylko do strefy Schengen. Do ambasady ktoregokolwiek kraju UE a wlasciwie strefy Schengen (nie wiem jak to bedzie rozwiazane) pojda tylko Ci, ktorzy dostana odmowe online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, margherita_s napisał:

ogromna czesc spoleczenstwa jest przekonana, że to są wizy, i Amerykanie, tak jak Polacy, będą musieli isć na rozmowę do polskiej ambasady. Wielu z nich jest oburzona tym, że kosztowac to będzie tylko 7 euro, a nie 160 USD.

Ogromna czesc spoleczenstwa ma najrozniejsze przedziwne przekonania. I nikt/nic na to nie pomoze, wlacznie z faktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...