Skocz do zawartości
stars & stripes

Co o tym myślicie ? [Zniesienie wiz]

Recommended Posts

Ja za bardzo nie interesuje się tym tematem zniesienia wiz bo nnie to nie dotyczy z racj tego, ze mialem odmowe ale smieszy mnie jakas kampania LOTu chyba i kogos tam jeszcze, gdzie nawoluja do skladania wnioskow ale tez powinni edukowac, ze chodzi ttlko o wizy turystyczne bo jak sie czyta komentarze pod roznymi artykulami to wlosy deba staja i ludzie mysla, ze beda mogli wyjechac jak do Anglii na zmywak. Nawet ostatnio wracalem LOTem z Anglii i po wyladowaniu wydali komunikat wlasnie nawolujacy do skladania wnioskow o wize a pani stewardesa odpowiedziala mi ttlko ze one to musza czytac i tyle :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6 godzin temu, Miszczo1212 napisał:

Ja za bardzo nie interesuje się tym tematem zniesienia wiz bo nnie to nie dotyczy z racj tego, ze mialem odmowe ale smieszy mnie jakas kampania LOTu chyba i kogos tam jeszcze, gdzie nawoluja do skladania wnioskow ale tez powinni edukowac, ze chodzi ttlko o wizy turystyczne bo jak sie czyta komentarze pod roznymi artykulami to wlosy deba staja i ludzie mysla, ze beda mogli wyjechac jak do Anglii na zmywak. Nawet ostatnio wracalem LOTem z Anglii i po wyladowaniu wydali komunikat wlasnie nawolujacy do skladania wnioskow o wize a pani stewardesa odpowiedziala mi ttlko ze one to musza czytac i tyle :)

Tak było gdy zniesli wizy turystyczne do Kanady,  że nie którzy myśleli że będzie praca legalna, szybko to się skończyło gdy urzędnicy parę osób wrócili z granicy i było że nie tak łatwo jest wjechać do Kanady w ruchu bez wizowym 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz