Skocz do zawartości

Petycja do POTUS w sprawie JUST


mr.majewski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie jestem jej autorem i widzę błędy , ale jest to jedyny przejaw obywatelskiego obowiązku wobec kraju i prawdy , dla mnie nie ważne jest , że forma w jakiej jest napisana petycja nie spełnia wszystkich wymogów formalnych,  istotne jest aby takie inicjatywy wspierać zwłaszcza w tak ważnych sprawach . Należy pamiętać że każdy człowiek jest równy .

A od ciebie Katlia oczekuję oświecenia czego nie zrozumiałem w wypowiedzi rzecze1 , całe życie się uczymy i z chęcią poprawię swój tok rozumowania w oparciu o Twoje  poprawne postulaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam po prostu poczytanie prasy amerykanskiej i izraelskiej na ten temat. Albo po prostu wrzuc do Google "Holocaust restitution Poland"." Nauczysz sie innego punktu widzenia o tej calej sprawie. I moze zrozumiesz co rzecze mial na mysli piszac to kluczowe zdanie

"Natomiast dzisiejsi "wstawacze z kolan" nie tylko na ochotnika wywlekli wszystko na swiatowe swiatlo dzienne, to jeszcze teraz udaja, ze nic sie nie stalo."
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...