Skocz do zawartości

Sponsoring na kierowcę trucka


p_stachowiak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 godziny temu, p_stachowiak napisał:

Chciałbym się dostać do Stanów jako kierowca zawodowy.Wiem że istnieje taka możliwość.Znacie może jakieś firmy z Chicago i nie tylko które sponsorują kierowców.Mam prawo jazdy na ciężarówki od 6 lat.Od 6 lat jeżdżę po Europie.

 

Ponoć są jakieś firmy które to robią ale ile razy trafiam na taką ofertę wygląda to na ściemę w celu wyłudzenia pieniędzy. Nie twierdzę że tego typu sponsoring jest niemożliwy ale radzę podchodzić ostrożnie do tego typu ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, p_stachowiak napisał:

Witam

Chciałbym się dostać do Stanów jako kierowca zawodowy.Wiem że istnieje taka możliwość.Znacie może jakieś firmy z Chicago i nie tylko które sponsorują kierowców.Mam prawo jazdy na ciężarówki od 6 lat.Od 6 lat jeżdżę po Europie.

Polskie prawo jazdy nie jest uznawane w USA. Trzeba zdawać od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, p_stachowiak napisał:

Witam

Chciałbym się dostać do Stanów jako kierowca zawodowy.Wiem że istnieje taka możliwość.Znacie może jakieś firmy z Chicago i nie tylko które sponsorują kierowców.Mam prawo jazdy na ciężarówki od 6 lat.Od 6 lat jeżdżę po Europie.

Firmy ktre maja taka mozliwosc to na pewno : west wind , go 2 logistics , experior transport   - o tych tylko wiem

Widzialem ze kiedys na fb experiora wypowiadal sie jakis gostek ze udalo mu sie to zrobi i caly okrec trwal okolo 1,5 roku chyba z tego co pamietam. 

Jeden kolega youtuber z chicago troche nakresla ta sytuacje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację.To wszystko co napisaliście to już wiem i znam te firmy.Ale chciałbym się dowiedzieć czy inne firmy w Chicago też robią sponsoring.Albo też czy w innych miastach Stanów są firmy polskie które też organizują sponsoring bądź firmy amerykańskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem kiedys ze taka agencja pracy jak : jobhouse , tez oni oferuja wyjazd kierowcow do us , ostatnio chyba jakas firma z el paso TX chciała sciągac kierowcow, po przez wlasnie ta agencje, tak gdzies wyczytalem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

też właśnie się staram o to. Proces wygląda tak, że dostajesz wizę nieimigracyjna pracownicza na okres 10lat z możliwością przedłużenia oraz ściągnięcia rodziny. Kontrakty przeważnie są z firmą na 3 lata. Na miejscu masz 4tyg kurs a następnie egzaminy na CDL.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...