Jump to content
p_stachowiak

Sponsoring na kierowcę trucka

Recommended Posts

Iskierka - wiem że pewnie Ci się nudzi ale odgrzebujesz posty sprzed roku które się trochę słabo zestarzały...

Godzinę temu, kzielu napisał:

Iskierka - wiem że pewnie Ci się nudzi ale odgrzebujesz posty sprzed roku które się trochę słabo zestarzały...

Taki kustosz - archeolog z małym ADHD, to mija z wiekiem i stażem na Forum.

@Iskierka, ze dwa lata temu zamówiłem dwa pióra wycieraczek przednich do "mojej kary". Kazde przyszlo w odobnym pudle choc zamowienie bylo jedno. W kazdym pudle zmieściłoby sie po trzydzieści takich piór.  

• Haha 1

1 godzinę temu, kzielu napisał:

kzielu, to odgruzowywanie starych tematów niecelowo :)

zobaczyłam, że ostatnie posty są z wczoraj i dotyczyły prawa jazdy, PiciuK skomentował to dodałam coś od siebie.

22 minuty temu, andyopole napisał:

Taki kustosz - archeolog z małym ADHD, to mija z wiekiem i stażem na Forum.

@Iskierka, ze dwa lata temu zamówiłem dwa pióra wycieraczek przednich do "mojej kary". Kazde przyszlo w odobnym pudle choc zamowienie bylo jedno. W kazdym pudle zmieściłoby sie po trzydzieści takich piór.  

To ja! Ale to małe ADHD z wiekiem mi nie minęło niestety, od ponad 6 lat irytuję kolegów w pracy poziomem energii. Mówili "popracujesz, to ci się zmieni" no i tak czekam i czekam i zmian nie widać :D  

Jesienią będę miał ogródek do skopania zapraszam na wyładowanie  energii. A i teraz robota się znajdzie. Trociny trza pozamiatac a musiałem uciec na chwilkę do domu bo grzejeee.

54 minutes ago, andyopole said:

Jesienią będę miał ogródek do skopania zapraszam na wyładowanie  energii. A i teraz robota się znajdzie. Trociny trza pozamiatac a musiałem uciec na chwilkę do domu bo grzejeee.

Chyba raczysz zartowac z tym "grzeje". Az sprawdzilem. Cale 72F w OR. Ja tu w garazu haki na sciane wieszam. 91F real feel...

2 minuty temu, Xarthisius napisał:

Chyba raczysz zartowac z tym "grzeje". Az sprawdzilem. Cale 72F w OR. Ja tu w garazu haki na sciane wieszam. 91F real feel...

No, zeby tak koledze hot flashes wytykać... :lol:

46 minut temu, Xarthisius napisał:

U mnie pokazuje 26.5°C czyli ok. 80F. Pamiętaj że Oregon ma trzy strefy klimatyczne. Wschód, czyli preria, tam latem upały, dojrzewają kiwi i arbuzy a zimą mrozy. Willamette Valley gdzie ja mieszkam, dolina pomiedzy dwoma pasmami gór. Oraz wybrzeże, tam qrna zawsze zimno i wieje.

Poza tym, nie siedzę na leżaku w cieniu tylko produkuje trociny, znaczy robię ławkę. :D

3 godziny temu, Iskierka napisał:

kzielu, to odgruzowywanie starych tematów niecelowo :)

zobaczyłam, że ostatnie posty są z wczoraj i dotyczyły prawa jazdy, PiciuK skomentował to dodałam coś od siebie.

Spoko - przesledz historię Pawexa na którego post odpowiedzialas - on jest jednym z nieszczęśliwców którzy wylosowali ale nie dostaną...

Dnia 4.07.2020 o 00:24, andyopole napisał:

Do kopania to niestety nie mam siły i powołania, ale mogę pomóc z pieleniem rabatek i grządek, to mi jakoś zawsze lepiej szło. I chętnie pomogę przy ławeczce vol.2 lub innym "drewnianym" projekcie, opanowałam wbijanie gwoździ i obsługę wiertarki i wkrętarki na całkiem przyzwoitym poziomie. :D 

Niestety jesienią planuję wizytę w okolicach Chicago, do Oregonu będzie trochę daleko...

Dnia 4.07.2020 o 03:19, kzielu napisał:

Spoko - przesledz historię Pawexa na którego post odpowiedzialas - on jest jednym z nieszczęśliwców którzy wylosowali ale nie dostaną...

kzielu, prawda, nie zwróciłam uwagi, że to temat i pytanie od Pewexa było, przepraszam... 

Czy to już na 100% pewne, że nikt z wylosowanych w DV2020 nie dostanie wiz ani GC? Ja wiem, że proklamacja Trumpa uniemożliwia wjazd do końca roku, ale czy Immigration nie ma jakiegoś planu B w tej sprawie? Np. wyda nowe wizy (warunkowe) po ustaniu proklamacji? Co by nie mówić, to także mnóstwo zmarnowanego czasu i pieniędzy także dla USA...