Skocz do zawartości

Odmowa B2 a list od senatora


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, AniaG napisał:

DOSTALA!! :D napisałam emaila do ambasady, na senatora nie miałam czasu, bo urodziłam tydzień temu w środę. Nie wiem czy pomogło czy nie. Siostra trafiła na innego konsula, wytłumaczyła ze się zestresowała, bo musiała mówić po ang, pokazała, ze musi płacić rachunki, pracuje i studiuje. Konsul się zapytał czy na pewno tylko chce pojechać na wakacje i czy zamierza zostać.. oczywiście, ze nie. Zastanowił się przez chwile i życzył jej miłego pobytu :)

A co napisałaś?  To gratuluję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 godzin temu, sly6 napisał:

A co napisałaś?  To gratuluję 

Napisalam o tym, ze jestem rezydentem, ze urodziłam moje pierwsze, ze ona jest ciocią po raz pierwszy, zapewniłam ze chce przyjechać w celach czysto turystycznych etc. W sumie nic tak ważnego, nie wiem czy oni nawet to przeczytali czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.06.2018 o 09:52, AniaG napisał:

DOSTALA!! :D napisałam emaila do ambasady, na senatora nie miałam czasu, bo urodziłam tydzień temu w środę. Nie wiem czy pomogło czy nie. Siostra trafiła na innego konsula, wytłumaczyła ze się zestresowała, bo musiała mówić po ang, pokazała, ze musi płacić rachunki, pracuje i studiuje. Konsul się zapytał czy na pewno tylko chce pojechać na wakacje i czy zamierza zostać.. oczywiście, ze nie. Zastanowił się przez chwile i życzył jej miłego pobytu :)

Gratuluję AniaG! Zarówno narodzin maleństwa jak i przyznania wizy siostrze! Czytałam wątek od początku i trzymałam wirtualnie kciuki, żeby się udało! Nie ma rzeczy niemożliwych i czasami nie warto "godzić" się z tym co nas spotyka. Warto próbować. A pewnymi wypowiedziami nie warto się przejmować i brać sobie ich do serca ;). Niektórym brak jest zwyczajnie empatii i nie potrafią postawić się w sytuacji drugiej osoby. Jeszcze raz gratuluję! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...