Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
40 minut temu, Piotrek811 napisał:

Hej jestem Selected cn to 2019EU00005xxx . Co to oznacza ? I kiedy musze wypelnic ten ds 260 ?

 

Dzieki za pomoc

 

Gratulacje..  masz 100% szanse na wyjazd ,a wypelniaj jak najszybciej ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Udało się. Wczoraj sprawdzałem wyniki i wylosowano mnie :):):) Teraz muszę jak najszybciej poskładać resztę dokumwntów, jak DS 260...

Czy ten numer, który jest tak ważny to numer sprawy, który mówi, im niższy to większe prawdopodobieństwo w dalszym procesie otrzymania wizy ???

Mój numer to 2019EU....9xxx. Czy są duże szanse na zieloną kartę ???

Pozdrawiam i Życzę Wam również Szczęścia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Im niższy numer tym szybciej zaproszą Ciebie do ambasady. Zacznij śledzić od sierpnia publikowane Visa Bulletin, które pokazują, które numery z Europy będą zapraszane w danym miesiącu na rozmowę (od października). Przy numerze 9xxx masz prawie 100% gwarancję, że Ciebie zaproszą (w tym roku wysokich numerów wcale prawdopodobnie nie zaproszą). Jeżeli spełniasz kryteria to w zasadzie zieloną kartę masz w kieszeni. Jeszcze raz gratulacje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mcpear napisał:

Gratulacje. Im niższy numer tym szybciej zaproszą Ciebie do ambasady. Zacznij śledzić od sierpnia publikowane Visa Bulletin, które pokazują, które numery z Europy będą zapraszane w danym miesiącu na rozmowę (od października). Przy numerze 9xxx masz prawie 100% gwarancję, że Ciebie zaproszą (w tym roku wysokich numerów wcale prawdopodobnie nie zaproszą). Jeżeli spełniasz kryteria to w zasadzie zieloną kartę masz w kieszeni. Jeszcze raz gratulacje!!

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...