Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja tez drugi rok nie zostałem wylosowany: Has not been selected.

Jest  chwila smutku, ale uważam, że trzeba akceptować rzeczywistość, żyć tu i teraz. Dla tych, których nie wylosowano - widocznie tam na górze Ktoś ma lepszy plan dla nas tutaj w Polsce, albo w innym miejscu. Wszystko ma swój czas :) head to the mountain :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli  tam na górze ktoś coś planuje to kompletnie się do tego nie nadaje :)

A wracając do tematu to na razie nie sprawdzam, bo boję się, że mnie w końcu wylosują.

Biorę udział w loterii od 99 roku zeszłego wieku i teraz już chyba dla mnie za późno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, benys napisał:

Udało się, ale case 28xxx, więc tak jakby "nie wylosowany" :).

Ee tam.. moze byc ok.. ze 3 loterie temu mialem cos case nr 42xxx chyba ;) olalem sobie juz a tu... 6 numerow po mnie skonczyly sie numery.. i tak to w jueseju siedze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie widac mniejsze zainteresowanie DV niz np w takim 2012 roku [dv2013]. Dlaczego ? 

pamietam jak w maju 2012 forum bylo przez jakis tydzien zawalone ludzmi. Chodzily wszystkie tematy zwiazane z loteria. Od wylsoowanych poprzez mozliwe bledy w systemie, prawdopodobienstwo, az po teorie spiskowe zwiazane z losowaniem. Procent ludzi nawet ukladal sobie cale zycie pod loterie. Mieli zaplanowane wszystkie sprawy. Kiedy sprzedac dom czy samochod. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...