Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, wojtekbp napisał:

 

Nie skorzystasz z amerykanskiej super, hiper, mega słuzby zdrowia :( Zaluj :mellow:

:D

W tamtym roku wpłacałem stówkę na jakąś dziewczynkę, której nie wyrosły piszczele czy coś takiego, w każdym razie coś z nogami. Niedawno dostałem mejla, że suma potrzebna do operacji została zebrana, 200 ileś tysięcy złotych. Czyli Amerykanina kosztowałaby 50 parę tysięcy. W polsce chcieli jej po prostu uciąć nogi. Super deal, naprawdę, kapitalna służba zdrowia.

I zastanawiam się jak to jest, że wszystkie te biedne dzieci praktycznie ZAWSZE trzeba transportować do Stanów na operacje, przecież tam nie ma publicznej służby zdrowia i ludzie umierają na ulicach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Teraz, LukeFlorida napisał:

W tamtym roku wpłacałem stówkę na jakąś dziewczynkę, której nie wyrosły piszczele czy coś takiego, w każdym razie coś z nogami. Niedawno dostałem mejla, że suma potrzebna do operacji została zebrana, 200 ileś tysięcy złotych. Czyli Amerykanina kosztowałaby 50 parę tysięcy. W polsce chcieli jej po prostu uciąć nogi. Super deal, naprawdę, kapitalna służba zdrowia.

I zastanawiam się jak to jest, że wszystkie te biedne dzieci praktycznie ZAWSZE trzeba transportować do Stanów na operacje, przecież tam nie ma publicznej służby zdrowia i ludzie umierają na ulicach :D

Zapytaj się Amerykanów czy Ich stać na takie operacje 

 

Tam też zbierają kasę na zabiegi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie mala grupa badawcza ale, czyzby zapowadal sie underselcted rok? (jeszcze nikt sie nie chwali, a rok temu wysyp szczesliwcow) w odroznieniu do poprzedniego , dla wszystkich tgorocznych wylosowanych bylaby to dobra wiadomosc. w tym roku prawie polowa wylosowanych EU nie dostanie zaproszenia na interview

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...