Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, petrus napisał:

2000 W PAZDZIERNIKU CZYLI... WSZYSCY CI, CO MAJA NUMERY PONIZEJ 2000, A W KOLEJNYCH MIESIACACH NASTEPNI. PROSTE. TYLKO ENGLISH TRZEBA ZNAC. ZADNA TRAGEDIA, A PROCES STOPNIOWY. ZACZYNAJA DO NUMEROW <2000 ITP ITD...

Obsługa klawiatury za to już taka prosta jak English nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
7 godzin temu, petrus napisał:

2000 W PAZDZIERNIKU CZYLI... WSZYSCY CI, CO MAJA NUMERY PONIZEJ 2000, A W KOLEJNYCH MIESIACACH NASTEPNI. PROSTE. TYLKO ENGLISH TRZEBA ZNAC. ZADNA TRAGEDIA, A PROCES STOPNIOWY. ZACZYNAJA DO NUMEROW <2000 ITP ITD...

I proszę wyłączyć caps lock, nie pisać dużymi literami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Wojciech1991 napisał:

Moja żona dostanie paszport 07.09.18. Myślicie, że jak wyślemy ds-260 po tym terminie z moim numer 2019EU00002***, to jest szansa na rozmowę w przyszłym roku czy raczej jeszcze w tym Nas zaproszą?

Stawiam na przyszły rok i to początek roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, mareknoda napisał:

Witam,

Czy coś już wiadomo o DV 2020 w tym roku?, ostatnio nie śledziłem wszystkich tematów i straciłem szasnę bo była awaria, teraz wolę zapytać wcześniej, a nie widzę osobnego tematu.

Jeszcze Nie ma informacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierpniowy biuletyn:

Poland - 461

Approximately 87,610 applicants have been registered and notified and may now make an application for an immigrant visa.

Applicants registered for the DV-2019 program were selected at random from 14,352,013 qualified entries (22,425,053 with derivatives)

Dates for the DV-2020 program registration period will be widely publicized in the coming months.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Wojciech1991 said:

Mam pytanie, ponieważ czekamy na paszport mojej żony, aby wysłać ds-260 i zastanawiam się czy nie wyrobić sobie nowego dowodu osobistego. Mój aktualny jest do stycznia 2019. Czy nie będzie jakichś potem komplikacji, jeśli wyrobie go dopiero po wysłaniu ds-260? ktoś był w takiej sytuacji?

Dowod osobisty nie jest Ci potrzebny do wypelnienia DS-260

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...