Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam pytanie dotyczące przesyłania Zielonej Karty. Podaję adres mojej Cioci w Stanach, na który chcę żeby została wysłana Zielona Karta. Czy to prawda, że jej skrzynka pocztowa musi być w jakiś sposób podpisana moim imieniem i nazwiskiem, jakaś kartka itp? Bo inaczej listonosz jej nie zostawi? Gdzieś tak słyszałam, ale nie wiem czy to jest prawda. I czy listonosz faktycznie zostawia je w skrzynce czy Ciocia lub ja musimy odebrać osobiście? Jeśli mnie nie będzie to czy sama Ciocia ewentualnie może odebrać? Czy trzeba jakieś upoważnienie?

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
7 minut temu, Elżbieta654321 napisał:

Witajcie,

Mam pytanie dotyczące przesyłania Zielonej Karty. Podaję adres mojej Cioci w Stanach, na który chcę żeby została wysłana Zielona Karta. Czy to prawda, że jej skrzynka pocztowa musi być w jakiś sposób podpisana moim imieniem i nazwiskiem, jakaś kartka itp? Bo inaczej listonosz jej nie zostawi? Gdzieś tak słyszałam, ale nie wiem czy to jest prawda. I czy listonosz faktycznie zostawia je w skrzynce czy Ciocia lub ja musimy odebrać osobiście? Jeśli mnie nie będzie to czy sama Ciocia ewentualnie może odebrać? Czy trzeba jakieś upoważnienie?

Pozdrawiam serdecznie

Dobrze słyszałaś i tak zrób z imieniem i nazwiskiem i odbiera się kartę oraz numer ssn ze skrzynki pocztowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Halyna napisał:

Cześć,

podobno niniejsza loteria jest niedolosowana i ma być jakieś niewielkie dodatkowe losowanie. Czy oprócz strony Britmona ktoś coś więcej na ten temat słyszał?

Britt już dawno powiedział że to bajka. Nie będzie dolosowywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ariadna napisał:

Britt już dawno powiedział że to bajka. Nie będzie dolosowywania.

 

Czytam właśnie to co napisał :

http://britsimonsays.com/dv2019-basic-questions/

Will there be a second draw?

Because this is a low selection year – it is possible that there would be a small second draw around September/October. However, it will only be a small number of cases – so chances of being in that selection are very small. They might also only select more in certain regions.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Halyna napisał:

 

Czytam właśnie to co napisał :

http://britsimonsays.com/dv2019-basic-questions/

Will there be a second draw?

Because this is a low selection year – it is possible that there would be a small second draw around September/October. However, it will only be a small number of cases – so chances of being in that selection are very small. They might also only select more in certain regions.

Czytasz basic questions. W postach aktualnych gdzieś napisał, że dolosowania nie będzie. Gdyby miało być to byłoby już to wiadome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotrek811 napisał:

Hej

Rozmowa 13 grudnia . Nie ma mnie w kraju . Jak myslicie ile srednio czasu potrzebuje na zalatwienie wszyskich dokumentow i badan w Warszawie ? Nie ma mnie w kraju teraz planuje wrocic w polowie listopada. Czy moze byc akt urodzenia o ktory wystapie online ??

Jak się zapiszesz do lekarza to parę dni i masz badania oraz resztę dokumentów zalatwionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...