Skocz do zawartości
gosc333

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

179 głosów

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?

Recommended Posts

Dnia 12.10.2018 o 11:01, Ariadna napisał:

Czytasz basic questions. W postach aktualnych gdzieś napisał, że dolosowania nie będzie. Gdyby miało być to byłoby już to wiadome.

A już myślałam, że Św Mikołaj istnieje... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć wszystkim ponownie,

Dostałem maila od ambasady:

"You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://www.dvlottery.state.gov/ESC . Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing."

Niestety nie mogę się zalogować piszę, że confirmation number jest 16-znakowy a ja mam 14-scie. Już probowałem z dodatkowymi zerami i nadal nic. Gdzieś kiedyś czytałem o tym na forum, natomiast teraz nie mogę tego znaleźć jakieś pomysły?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minutes ago, Wojciech1991 said:

Cześć wszystkim ponownie,

Dostałem maila od ambasady:

"You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://www.dvlottery.state.gov/ESC . Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing."

Niestety nie mogę się zalogować piszę, że confirmation number jest 16-znakowy a ja mam 14-scie. Już probowałem z dodatkowymi zerami i nadal nic. Gdzieś kiedyś czytałem o tym na forum, natomiast teraz nie mogę tego znaleźć jakieś pomysły?

Na te strone logujesz sie uzywajac tego samego numeru, ktorego uzywales do sprawdzenia czy wygrales, a nie przy uzyciu numeru sprawy.

Edytowane przez Xarthisius

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz