Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
On 10/29/2018 at 10:54 AM, Wojciech1991 said:

Witajcie ponownie, przepraszam, że tak męczę, natomiast mam 2 pytania. Jeśli chodzi o lekarza, należy iść przed wizytą do jakiegoś innego lekarza w celu zrobienia np. szczepionek czy prześwietlenia czy wszystko załatwię w tej rekomendowanej klinice Krakowskiej? Druga sprawa dostałem maila od ambasady odnośnie ds-260 dla mojej żony, aby ją wypełnić.

"Szanowny Panie,

 

W związku z planowaną na 10 grudnia br. rozmową z konsulem ws. wizy imigracyjnej informujemy, że aby Pana żona Izabela mogła do niej przystąpić musi wypełnić wcześniej on-line formularz DS-260. Podobnie jak dla Pana, również dla niej wymagany jest pełen pakiet dokumentów – badania lekarskie, zupełny odpis aktu urodzenia i małżeństwa, zaświadczenie o niekaralności.

 

Z szacunkiem,

Dział Wiz Imigracyjnych Ambasady USA w Warszawie"

Ktoś miał taki przypadek? i gdzie wypełnić ds-260 dla Mojej żony?

Co do szczepionek - owszem możesz je na miejscu już dostac ale jak masz mozliwosc to lepiej zrobić je wcześniej, będzie taniej. Mi sam lekarz od ambasady to polecił. Powiedział mi co mam zrobić i ze jak przyniosę dowód że byłam zaszczepiona to uzna. Co więcej - nie musisz tego robic przed wizyta. Mi powiedział ze jak po wizycie pewne szczepienia dziecku uzupełnię i potem mu podeśle to mi wyda uaktualniona karte szczepień. Bo te szczepienia to trzeba mieć wszystkie zrobione na moment wjazdu do stanów de facto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Wiemy, że wielokrotnie była mowa na forum na ten temat, ale chciałabym mieć potwierdzenie. Czy na rozmowę w ambasadzie muszę mieć ze sobą potwierdzenie wysłania formularza ds-260 i ksero paszportu? I ksero innych dokumentów, np. świadectwa? Powoli kompletuje dokumenty i będę bardzo wdzięczna za informację,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Wojciech1991 said:

Jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak mam dodać kolejny wniosek ds-260 dla mojej żony? Bo w tym panelu mogę tylko sprawdzić mój wniosek ds-260 wypełniony.

1. Wyslij maila do KCCDV [at] state.gov o tresci:

Subject: Unlock request

Name: Firstname Middlename lastname
Case Number: 2015AF00031999
Date of Birth: 10/23/1981

Dear Sir/Madam,
Please unlock my DS260 form as I would like to make some revisions.
Thank you.

2. Po odblokowaniu DS-260, opcja na "dodanie" nowego applikanta zrobi sie aktywna.

3. Uzupelnij swoj wniosek o dane dotyczace slubu, wypelnij DS-260 Zony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Wojciech1991 napisał:

wiza.png.f24ea124a2d3b4fc750b967b5dd36160.png

Jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak mam dodać kolejny wniosek ds-260 dla mojej żony? Bo w tym panelu mogę tylko sprawdzić mój wniosek ds-260 wypełniony.

 

Witam

 

A dostałeś już zaproszenie do ambasady czy jeszcze nie ??? Jak nie to piszesz do Kentucky emaila z prośbą o odblokowanie wniosku i będziesz miał możliwość dopisania żony. Ale ja mam z kolei jeszcze inną sytuację o której pisałem w zeszłym tygodniu. Będę brał ślub w listopadzie i również będę chciał dopisać małżonkę i wiem, że mam pisać email do Kentucky aby odblokowali mi wniosek. Ale u mnie w tym wniosku nad nazwiskiem jest + i mam mozliwość dodania nowej osoby. Bynajmniej otowrzyło mi się nowe okno i mogłem dodawać nową osobę. Nic już z tego nie rozumiem. Czy ktoś miał podobną sytuację ??? Na początku myślałem, że może nie zatwierdził mi się wniosek ds 260 i wisi niezatwierdzony ale było submitted, potwierdzenie wysłania mam także jak to w moim życiu zawsze pod górkę. Suma sumarum, abyś mógł dodać małżonkę, nad Twoim nazwiskiem musi być aktywny przycisk add applicant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Chargingbull napisał:

Witam

 

A dostałeś już zaproszenie do ambasady czy jeszcze nie ??? Jak nie to piszesz do Kentucky emaila z prośbą o odblokowanie wniosku i będziesz miał możliwość dopisania żony. Ale ja mam z kolei jeszcze inną sytuację o której pisałem w zeszłym tygodniu. Będę brał ślub w listopadzie i również będę chciał dopisać małżonkę i wiem, że mam pisać email do Kentucky aby odblokowali mi wniosek. Ale u mnie w tym wniosku nad nazwiskiem jest + i mam mozliwość dodania nowej osoby. Bynajmniej otowrzyło mi się nowe okno i mogłem dodawać nową osobę. Nic już z tego nie rozumiem. Czy ktoś miał podobną sytuację ??? Na początku myślałem, że może nie zatwierdził mi się wniosek ds 260 i wisi niezatwierdzony ale było submitted, potwierdzenie wysłania mam także jak to w moim życiu zawsze pod górkę. Suma sumarum, abyś mógł dodać małżonkę, nad Twoim nazwiskiem musi być aktywny przycisk add applicant.

U mnie na tej stronie co wysłałeś jest trochę inna treść:

 

Summary Information

 

 

Before we can process your Diversity Visa application, each applicant in your case must complete Form DS-260, the Online Immigrant Visa and Alien Registration Application. To access the online form, click on the link to the right of an applicant's name below, under the "IV Application" heading.

If a person in your family is not listed below, click the “Add Applicant” button to add him or her. Derivative applicants for the DV program include spouses or children under the age of 21 who meet the requirements of U.S. immigration law. Filling out an application does not guarantee that an individual will qualify as a derivative in your case. This can only be decided by a consular officer at your visa interview.

If you have any questions, please contact the Kentucky Consular Center (KCC) by email (kccdv@state.gov) or by phone (Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday – Friday).

Dlatego mogę dodać nowa osobę ale mój wniosek jest zablokowany abym mógł coś w nim zmienić, np. status .

 

Nie wiem dlaczego tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chargingbull napisał:

U mnie na tej stronie co wysłałeś jest trochę inna treść:

 

Summary Information

 

 

Before we can process your Diversity Visa application, each applicant in your case must complete Form DS-260, the Online Immigrant Visa and Alien Registration Application. To access the online form, click on the link to the right of an applicant's name below, under the "IV Application" heading.

If a person in your family is not listed below, click the “Add Applicant” button to add him or her. Derivative applicants for the DV program include spouses or children under the age of 21 who meet the requirements of U.S. immigration law. Filling out an application does not guarantee that an individual will qualify as a derivative in your case. This can only be decided by a consular officer at your visa interview.

If you have any questions, please contact the Kentucky Consular Center (KCC) by email (kccdv@state.gov) or by phone (Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday – Friday).

Dlatego mogę dodać nowa osobę ale mój wniosek jest zablokowany abym mógł coś w nim zmienić, np. status .

 

Nie wiem dlaczego tak jest

A może dlatego, że Twoja sprawa jest już w Warszawie a moja jeszcze w KCC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...