Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Chargingbull napisał:

A może dlatego, że Twoja sprawa jest już w Warszawie a moja jeszcze w KCC

Ale numer

 

Właśnie jak odpowiadałem Tobie na te pytania to dostałem emaila od kcc, że przeanalizowali mój wniosek i chcą abym wysłał im elektronicznie te dokumenty o których wcześniej ktoś pisał, czyli kopie tych wszystkich papierów przetłumaczone na angielski.

Pytanie, czy napisać im, że się żenię i dodam jeszcze małżonkę i wyślę to na początku grudnia czy wysłać teraz a póżniej i tak będę pisał o dopisanie żonki i wysyłanie jej dokumentów ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja już mam spotkanie 10 grudnia w ambasadzie w Warszawie. Tylko ja specjalnie wziąłem ślub przed wypełnieniem ds-260 i tam wpisałem, że posiadam żonę i w moim wniosku wpisałem jej dane.  Nadal muszę prosić o otworzenie mojego wniosku i mi się pojawi ten "plus" do dodania kolejnej osoby?  i chyba wtedy też nie widziałem tej opcji dodania kolejnej osoby podczas wypełniania wniosku chyba, że coś przeoczyłem. Druga sprawa i tak muszę odblokować mój wniosek, ponieważ mój tata zmarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Chargingbull napisał:

Ale numer

 

Właśnie jak odpowiadałem Tobie na te pytania to dostałem emaila od kcc, że przeanalizowali mój wniosek i chcą abym wysłał im elektronicznie te dokumenty o których wcześniej ktoś pisał, czyli kopie tych wszystkich papierów przetłumaczone na angielski.

Pytanie, czy napisać im, że się żenię i dodam jeszcze małżonkę i wyślę to na początku grudnia czy wysłać teraz a póżniej i tak będę pisał o dopisanie żonki i wysyłanie jej dokumentów ???

Jesteś w stanie mi wysłać screen, w którym miejscu masz ten plus do dodania nowej osoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wojciech1991 napisał:

Jesteś w stanie mi wysłać screen, w którym miejscu masz ten plus do dodania nowej osoby?

Powinien byc dokładnie nad Twoim nazwiskiem. Przed chwilą dzwoniłem do KCC i kpowiedziałem jaką mam sytuację, że biorę słub i przed chwilą dostałem email. Powiedziała, że nie będzie problemu jak najpierw wezmę ślub i wyslę później wszystkie dokumenty ... uf:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Chargingbull napisał:

Powinien byc dokładnie nad Twoim nazwiskiem. Przed chwilą dzwoniłem do KCC i kpowiedziałem jaką mam sytuację, że biorę słub i przed chwilą dostałem email. Powiedziała, że nie będzie problemu jak najpierw wezmę ślub i wyslę później wszystkie dokumenty ... uf:)

Wojciech

 

Też dostałes takiego emaila w sprawie dokumentów ????

 

Date: 11/6/2018

Case Number: 2019EU0000

Dear Jan Kowalski vel Maliniak:

The Kentucky Consular Center (KCC) has completed processing of your DS-260 Diversity Visa application form and the DS-260s of all accompanying family members.

In order to continue processing your case, you must submit electronic copies of the documents below in .jpeg or.pdf format to kccdvdocuments@state.gov. Use your case number as the subject of the email. The maximum email size is 30MB. If the total size of your attachments is larger than 30MB, send multiple emails using your case number as the subject of each email. Please send your documents for KCC review only after you have collected all of the required documents for yourself and all accompanying family members. Send documents only to the kccdvdocuments@state.gov email address; for any document processing questions use the kccdv@state.gov email address.

Documents photographed or scanned with a mobile phone are acceptable, but every document must be fully legible. Illegible or incomplete documents must be re-submitted and will delay processing of your case.

All documents not in English, or in the official language of the country in which application for a visa is being made, must be accompanied by certified translations. The translation must include a statement signed by the translator that states that the translation is accurate and the translator is competent to translate.

You will take original or certified copies of all documents you submit to KCC to your visa interview at the U.S. embassy or consulate. Submit the same documents to KCC that you will take to your visa interview. Any differences between the documents you submit electronically to KCC and the originals you present at your visa interview could cause delays in processing or refusal of your visa application.

Do not mail paper documents to KCC. Any paper documents sent to KCC will be destroyed.

For more information on required documents, refer to the Department of State's Diversity Visa webpage.

Documents Required for All Applicants:
• Copy of passport biodata page (no translation required)
• Birth certificate
• Military records for any applicant who has previously served in the military
• Police certificates for applicants 16 years of age or older from all required countries
• If you have been convicted of a crime, a certified copy of each court record and any prison record

Collect and submit your documents promptly. Your case will not be scheduled for a visa interview at a U.S. embassy or consulate until KCC has received and processed all required documents. Missing or illegible documents will delay processing of your case. Diversity visas are numerically limited and there is no guarantee a visa will be available. Only a consular officer can determine, at the time of the visa interview, if you are qualified to receive a Diversity Visa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieżle.. ja nic takiego nie dostałem. Dostałem tylko coś takiego oraz Pani z Warszawy do mnie napisała odnośnie dodania wniosku ds-260 dla mojej żony. Jutro idziemy na pierwsze badania. Napisałem do Kentucky o otwarcie mojego wniosku. Po jakim czasie oni odpisują? I po prostu jak pozmieniam to co potrzebuje odsyłam im z powrotem tak?

 

.viza2.thumb.png.789406c66fc759a98293c07f518a1cc8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wojciech1991 napisał:

Nieżle.. ja nic takiego nie dostałem. Dostałem tylko coś takiego oraz Pani z Warszawy do mnie napisała odnośnie dodania wniosku ds-260 dla mojej żony. Jutro idziemy na pierwsze badania. Napisałem do Kentucky o otwarcie mojego wniosku. Po jakim czasie oni odpisują? I po prostu jak pozmieniam to co potrzebuje odsyłam im z powrotem tak?

 

.viza2.thumb.png.789406c66fc759a98293c07f518a1cc8.png

Zgadajmy się na priv jak by co i wymienimy najwyżej telefony to zdzwonimy się i pogadamy o tych procedurach jak bys miał ochotę

 

pzdr

MZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Xarthisius said:

A co jest napisane w mailu?

All documents not in English, or in the official language of the country in which application for a visa is being made, must be accompanied by certified translations. 

dobra...wszystko jasne...nie było pytania;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...