Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Xarthisius napisał:

 

Wlasnie na tym polega problem: na "chlopskim rozumie" i na nieznajomosci dzialania KCC. Nikt tam nie bedzie Twoich dokumentow czytal. Jakas mila pani lub pan odhaczy tylko checkliste, wsadzi wszystko do "teczki" i calosc powedruje na biurko/komputer CO w Warszawie (czyli w the country in which a visa application is being made)...

Tylko żeby odhaczyć to jeszcze trzeba wiedzieć co to za dokumenty. Ale skoro jesteś specjalista od przepisów w KCC to widocznie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
18 hours ago, sly6 said:

Piszą że może to wydłużyć proces, masz na forum cały list cytowany o tym. 

To naturalne ze proces sie wydłuży. Kwestia tego czy nie zabraknie wizy, jeśli rozmowę będę miał opóźnioną o miesiąc lub dwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ceglan napisał:

To naturalne ze proces sie wydłuży. Kwestia tego czy nie zabraknie wizy, jeśli rozmowę będę miał opóźnioną o miesiąc lub dwa. 

Przy wizach innych niż z loterii możesz przedłużać proces tutaj wizy muszą być wydane do końca września. A dostałeś już taki email? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej;) Mam takie pytanie. Czy jeśli w trakcie składania DS260 jeszcze nie miałam ukończonych studiów magisterskich, ale teraz już jestem po obronie, to czy powinnam wysłać jakieś sprostowanie, że zmieniło się tam w mojej sekcji o edukacji, czy DS260 był na tamten stan i wszelkie aktualizacje mogą ich interesować jedynie na rozmowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...