Skocz do zawartości
gosc333

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

180 głosów

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?

Recommended Posts

2 minuty temu, Xarthisius napisał:

Wlasnie na tym polega problem: na "chlopskim rozumie" i na nieznajomosci dzialania KCC. Nikt tam nie bedzie Twoich dokumentow czytal. Jakas mila pani lub pan odhaczy tylko checkliste, wsadzi wszystko do "teczki" i calosc powedruje na biurko/komputer CO w Warszawie (czyli w the country in which a visa application is being made)...

Tylko żeby odhaczyć to jeszcze trzeba wiedzieć co to za dokumenty. Ale skoro jesteś specjalista od przepisów w KCC to widocznie tak jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 godzinę temu, Chargingbull napisał:

Tylko żeby odhaczyć to jeszcze trzeba wiedzieć co to za dokumenty. Ale skoro jesteś specjalista od przepisów w KCC to widocznie tak jest.

Taz tu Polakow jak mrowkow…..:D W KCC tez.

• Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 hours ago, sly6 said:

Piszą że może to wydłużyć proces, masz na forum cały list cytowany o tym. 

To naturalne ze proces sie wydłuży. Kwestia tego czy nie zabraknie wizy, jeśli rozmowę będę miał opóźnioną o miesiąc lub dwa. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6 godzin temu, ceglan napisał:

To naturalne ze proces sie wydłuży. Kwestia tego czy nie zabraknie wizy, jeśli rozmowę będę miał opóźnioną o miesiąc lub dwa. 

Przy wizach innych niż z loterii możesz przedłużać proces tutaj wizy muszą być wydane do końca września. A dostałeś już taki email? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej;) Mam takie pytanie. Czy jeśli w trakcie składania DS260 jeszcze nie miałam ukończonych studiów magisterskich, ale teraz już jestem po obronie, to czy powinnam wysłać jakieś sprostowanie, że zmieniło się tam w mojej sekcji o edukacji, czy DS260 był na tamten stan i wszelkie aktualizacje mogą ich interesować jedynie na rozmowie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz