Jump to content

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

21 godzin temu, Kriskross napisał:

Dla zaintersowanych tym zagadnieniem: zaznaczyłem cel turystyczny zarówno podczas pierwszego jak i drugiego lotu do USA z wizą imigracyjną :)

To dobrze ze nie było problemów. Ja raczej zadeklarowałbym cel podjęcie pracy. Bo przecież wiza imigracyjna to osiedlenie i najczęściej podejęcie pracy. I tak chyba zrobię. 

• Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pierwszy raz wysłane i 10 tka , a żona  HAS NOT BEEN SELECTED You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2019 (October 1, 2

Dokładnie my z mężem, bez dzieci 61000 zlotych. Zacznijmy od mieszkania, fajnie jak do kogos lecisz, ale my nie mieliśmy nikogo, więc większy secure deposit+ jeden czynsz+ opłaty za rozpatrzenie aplik

Świetnie napisane. Wiem, że tak należy zrobić ale wpadłem w doła. Dla mnie to był strzał ostatniej szansy... Nie wytrzymam kolejnego roku w tym kraju. W kraju w którym każdy kolejny polityk to wi

Posted Images

Dnia 21.02.2020 o 03:30, Pawex1972 napisał:

To dobrze ze nie było problemów. Ja raczej zadeklarowałbym cel podjęcie pracy. Bo przecież wiza imigracyjna to osiedlenie i najczęściej podejęcie pracy. I tak chyba zrobię. 

Ale macie problemy. To są informacje głównie dla linii lotniczych. Do celów statystycznych. Już tam "imigracyjni" odpowiednio posortują wszystkich gagatkow po przylocie.:)

• Haha 2
5 godzin temu, andyopole napisał:

Ale macie problemy. To są informacje głównie dla linii lotniczych. Do celów statystycznych. Już tam "imigracyjni" odpowiednio posortują wszystkich gagatkow po przylocie.:)

Hihi :) dokładnie. Też mnie to pytanie zdziwiło,  ale dałem się wkręcić gdyż nigdy nie byłem w USA więc kompletnie nie mam pojęcia o takich quizach  na pokładzie samolotu, a zwaszcza tego kto je organizuje. Hihihi Chyba zaczyna sie juz powoli paranoja związana z praktycznym wykonaniem " wylosowania GC ".

Edited by Pawex1972

• 3 weeks later...

12 minut temu, mkrzyzan napisał:

czesc

mam pytanie czy zielona karte ktora wygralem w 2018r i bedac juz w US. musze odnowic

Kartę "odnawia sie" gdy upływa termin jej ważności. Termin jest podany na karcie.

• Like 1
  • 2 months later...