Jump to content
gosc333

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

204 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?

Recommended Posts

6 godzin temu, petrus napisał:

2000 W PAZDZIERNIKU CZYLI... WSZYSCY CI, CO MAJA NUMERY PONIZEJ 2000, A W KOLEJNYCH MIESIACACH NASTEPNI. PROSTE. TYLKO ENGLISH TRZEBA ZNAC. ZADNA TRAGEDIA, A PROCES STOPNIOWY. ZACZYNAJA DO NUMEROW <2000 ITP ITD...

Obsługa klawiatury za to już taka prosta jak English nie jest...

• Upvote 3

7 godzin temu, petrus napisał:

2000 W PAZDZIERNIKU CZYLI... WSZYSCY CI, CO MAJA NUMERY PONIZEJ 2000, A W KOLEJNYCH MIESIACACH NASTEPNI. PROSTE. TYLKO ENGLISH TRZEBA ZNAC. ZADNA TRAGEDIA, A PROCES STOPNIOWY. ZACZYNAJA DO NUMEROW <2000 ITP ITD...

I proszę wyłączyć caps lock, nie pisać dużymi literami. 

Moja żona dostanie paszport 07.09.18. Myślicie, że jak wyślemy ds-260 po tym terminie z moim numer 2019EU00002***, to jest szansa na rozmowę w przyszłym roku czy raczej jeszcze w tym Nas zaproszą?

37 minut temu, Wojciech1991 napisał:

Moja żona dostanie paszport 07.09.18. Myślicie, że jak wyślemy ds-260 po tym terminie z moim numer 2019EU00002***, to jest szansa na rozmowę w przyszłym roku czy raczej jeszcze w tym Nas zaproszą?

Stawiam na przyszły rok i to początek roku. 

Witam,

Czy coś już wiadomo o DV 2020 w tym roku?, ostatnio nie śledziłem wszystkich tematów i straciłem szasnę bo była awaria, teraz wolę zapytać wcześniej, a nie widzę osobnego tematu.

Guest
1 minutę temu, mareknoda napisał:

Witam,

Czy coś już wiadomo o DV 2020 w tym roku?, ostatnio nie śledziłem wszystkich tematów i straciłem szasnę bo była awaria, teraz wolę zapytać wcześniej, a nie widzę osobnego tematu.

Jeszcze Nie ma informacji. 

Sierpniowy biuletyn:

Poland - 461

Approximately 87,610 applicants have been registered and notified and may now make an application for an immigrant visa.

Applicants registered for the DV-2019 program were selected at random from 14,352,013 qualified entries (22,425,053 with derivatives)

Dates for the DV-2020 program registration period will be widely publicized in the coming months.

7 godzin temu, izok napisał:

Dates for the DV-2020 program registration period will be widely publicized in the coming months.

A to ciekawy detal. Myślicie że DV znowu ucieknie spod noża?

Mam pytanie, ponieważ czekamy na paszport mojej żony, aby wysłać ds-260 i zastanawiam się czy nie wyrobić sobie nowego dowodu osobistego. Mój aktualny jest do stycznia 2019. Czy nie będzie jakichś potem komplikacji, jeśli wyrobie go dopiero po wysłaniu ds-260? ktoś był w takiej sytuacji?

Edited by Wojciech1991

21 minutes ago, Wojciech1991 said:

Mam pytanie, ponieważ czekamy na paszport mojej żony, aby wysłać ds-260 i zastanawiam się czy nie wyrobić sobie nowego dowodu osobistego. Mój aktualny jest do stycznia 2019. Czy nie będzie jakichś potem komplikacji, jeśli wyrobie go dopiero po wysłaniu ds-260? ktoś był w takiej sytuacji?

Dowod osobisty nie jest Ci potrzebny do wypelnienia DS-260