Jump to content
gosc333

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?

Recommended Posts

8 minut temu, Elżbieta654321 napisał:

Dziękuje. Mam jeszcze pytanie jeśli chodzi o gwarancje finansowe, czy może to być wyciąg z konta, na którym jest około 50-70 tys. zł?( planuję jechać z córką, która ma 13 lat).

Mam jeszcze pytanie, bo o zieloną kartę wnioskowałam razem z córką,  na jakim etapie wymagana jest zgoda mojego byłego męża na jej wyjazd? Czy powinnam mieć na rozmowie jakiś dokument, jego oświadczenie w tej sprawie?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za informacje

Możesz mieć ten dokument z banku na rozmowie.  A sprawa wyjazdu to masz taką zgodę bo może być potrzebna też na granicy 

Przepraszam, że tak dopytuję, ale słabo się w tym orientuję. Jeśli chodzi o zgodę na wyjazd córki to powinnam mieć jakiś specjalny formularz, czy jakieś oświadczenie napisane? I czy powinnam taki dokument wziąć na rozmowę do ambasady?

Chciałam się jeszcze upewnić, bo rozumiem, że córka również idzie ze mną na rozmowę do ambasady?

I jeszcze jeśli chodzi o badania, to ile zajmuje ich załatwienie? To znaczy ile wcześniej trzeba się tym zająć żeby zdążyć? Chodzi o badania w Krakowie.

Z góry dziękuję

Przepraszam, że tak dopytuję, ale słabo się w tym orientuję. Jeśli chodzi o zgodę na wyjazd córki to powinnam mieć jakiś specjalny formularz, czy jakieś oświadczenie napisane? I czy powinnam taki dokument wziąć na rozmowę do ambasady?

Chciałam się jeszcze upewnić, bo rozumiem, że córka również idzie ze mną na rozmowę do ambasady?

I jeszcze jeśli chodzi o badania, to ile zajmuje ich załatwienie? To znaczy ile wcześniej trzeba się tym zająć żeby zdążyć? Chodzi o badania w Krakowie.

Z góry dziękuję

Z góry dziękuję

Córka idzie z Tobą. Co do oświadczenia to dzwoń do działu wiz imigracyjnych i Ci powiedzą jak ma to wyglądać.  Znasz numer? 

Edited by sly6

Witam Wszystkich,

W tym roku wylosowali mnie i mam numerek 3xxx - wypelnilem juz DS260 - orientujecie się kiedy mogę się spodziewać zaproszenia na rozmowę?

Pozdr.

M.

10 minut temu, mms007 napisał:

Witam Wszystkich,

W tym roku wylosowali mnie i mam numerek 3xxx - wypelnilem juz DS260 - orientujecie się kiedy mogę się spodziewać zaproszenia na rozmowę?

Pozdr.

M.

Jak teraz wysłałeś to może w grudniu lub styczniu będziesz zaproszony. 

Godzinę temu, Gonzo napisał:

jak odzyskac zagubiony numer,,ktos wie>>

na stronie: https://www.dvlottery.state.gov/esc/(S(li43eyi4djc3eiujmoavr43k))/CheckStatus.aspx

zaraz tam gdzie podaje się numer rejestracji na loterię (bo o ten numer chodzi?) jest do klinknięcia "Forgot confirmation number". Klikamy i czytamy dalsze instrukcje