Jump to content
gosc333

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?

Recommended Posts

Dnia 12.10.2018 o 11:01, Ariadna napisał:

Czytasz basic questions. W postach aktualnych gdzieś napisał, że dolosowania nie będzie. Gdyby miało być to byłoby już to wiadome.

A już myślałam, że Św Mikołaj istnieje... 

Cześć wszystkim ponownie,

Dostałem maila od ambasady:

"You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://www.dvlottery.state.gov/ESC . Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing."

Niestety nie mogę się zalogować piszę, że confirmation number jest 16-znakowy a ja mam 14-scie. Już probowałem z dodatkowymi zerami i nadal nic. Gdzieś kiedyś czytałem o tym na forum, natomiast teraz nie mogę tego znaleźć jakieś pomysły?

9 minutes ago, Wojciech1991 said:

Cześć wszystkim ponownie,

Dostałem maila od ambasady:

"You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://www.dvlottery.state.gov/ESC . Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing."

Niestety nie mogę się zalogować piszę, że confirmation number jest 16-znakowy a ja mam 14-scie. Już probowałem z dodatkowymi zerami i nadal nic. Gdzieś kiedyś czytałem o tym na forum, natomiast teraz nie mogę tego znaleźć jakieś pomysły?

Na te strone logujesz sie uzywajac tego samego numeru, ktorego uzywales do sprawdzenia czy wygrales, a nie przy uzyciu numeru sprawy.

Edited by Xarthisius

Witam, mamy rozmowę na 10 grudnia w konsulacie :) Kiedy proponujecie się umawiać do lekarza? Tak, aby na spokojnie wszystko załatwić? Do lekarza idziemy do Krakowa, bo też tutaj mieszkamy. I ile się czeka na dokument o niekaralności?

3 godziny temu, Wojciech1991 napisał:

Witam, mamy rozmowę na 10 grudnia w konsulacie :) Kiedy proponujecie się umawiać do lekarza? Tak, aby na spokojnie wszystko załatwić? Do lekarza idziemy do Krakowa, bo też tutaj mieszkamy. I ile się czeka na dokument o niekaralności?

Dokument o niekaralnosci - czeka sie tyle co w kolejce ;) dostaje sie go na miejscu.

Lekarz - przynajmniej 2 tygodnie przed.

9 hours ago, Wojciech1991 said:

Tez miałam rozmowę w tym czasie (tyle ze rok wcześniej), lekarz miałam 22.11 i spokojnie starczyło czasu... 

pamietaj żeby na badania zabrac ze sobą paszport!

Witajcie ponownie, przepraszam, że tak męczę, natomiast mam 2 pytania. Jeśli chodzi o lekarza, należy iść przed wizytą do jakiegoś innego lekarza w celu zrobienia np. szczepionek czy prześwietlenia czy wszystko załatwię w tej rekomendowanej klinice Krakowskiej? Druga sprawa dostałem maila od ambasady odnośnie ds-260 dla mojej żony, aby ją wypełnić.

"Szanowny Panie,

W związku z planowaną na 10 grudnia br. rozmową z konsulem ws. wizy imigracyjnej informujemy, że aby Pana żona Izabela mogła do niej przystąpić musi wypełnić wcześniej on-line formularz DS-260. Podobnie jak dla Pana, również dla niej wymagany jest pełen pakiet dokumentów – badania lekarskie, zupełny odpis aktu urodzenia i małżeństwa, zaświadczenie o niekaralności.

Z szacunkiem,

Dział Wiz Imigracyjnych Ambasady USA w Warszawie"

Ktoś miał taki przypadek? i gdzie wypełnić ds-260 dla Mojej żony?

Badania robisz w danej przychodni jak przeswietlenie a listę masz na stronie Ambasady. Ds 260 wypelniasz tam gdzie Ty wypelniales. 

Co do szczepionek to są tacy że robią po za dana przychodnia ale wtedy muszą wiedzieć jakie to muszą być i czy byli już kiedyś szczepieni. 

Godzinę temu, Wojciech1991 napisał:

Ja tydzień temu robiłam badanie w krakowskiej klinice, spotkanie w ambasadzie mam w listopadzie. Wszystko załatwisz tam na miejscu, ale najlepiej zabrać się za to 3 tygodnie przed planowaną wizytą w ambasadzie. Najpierw zrobili mi  badania, a po dwóch tygodniach miałam wizytę u lekarza, podczas której miałam jeszcze szczepienie. Wtedy też otrzymałam dokumenty potrzebne na rozmowę. Lekarz ten przyjmuje tylko w środy, dlatego lepiej umówić się i zrobić badania wcześniej.

Pozdrawiam

Edited by sly6