Skocz do zawartości
gosc333

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

188 głosów

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?

Recommended Posts

1 minutę temu, nikon napisał:

Wie ktoś ile dni mija od wizyty w ambasadzie do zaczęcia pracy? Mam już SSN i znalezioną prace.

Zasuwaj prosto z lotniska... :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dnia 11.12.2018 o 09:29, Wojciech1991 napisał:

Dwie vizy mniej :) Po jakim czasie otrzymaliście paszport od ambasada poprzez TNT (odbiór w punkcie)?

po dwoch dniach. Gratulacje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
On 12/2/2018 at 8:36 AM, Xarthisius said:

Jezeli byles w USA po wyslaniu ds-260, to wogole nie musisz go odblokowywac. To nie jest live journal. Liczy sie to, ze byl zgodny z prawda I kompletny w maju. Co innego gdybys wzial slub, albo urodziloby Ci sie dziecko.

Czy jeśli po wysłaniu wniosku zmieniłem adres zamieszkania, to również powinienem wysłać prośbę o odblokowanie i to zaktualizować?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

13 minutes ago, ceglan said:

Czy jeśli po wysłaniu wniosku zmieniłem adres zamieszkania, to również powinienem wysłać prośbę o odblokowanie i to zaktualizować?

Nie jest to wymagane, aczkolwiek na wypadek gdyby chcieli Ci wyslac papierowa korespondencje (malo prawdopodobne) lepiej zeby adres byl aktualny.

Edytowane przez Xarthisius

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, Chargingbull napisał:

Ukazał się biuletyn na styczeń 2019

EU 10000 (na luty)

Coś słabo w tym miesiącu. Może ktoś mi wytłumaczyć czemu Egipt (9500) ma prawie taki sam numer co cała Europa? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie sie czyta, jak inni przechodzą kolejne etapy do osiągnięcia wymarzonego celu. To już  2 lata jak sam z rodzinka miałem ta okazje wszystko przechodzić i  bez zawahania, uwazam decyzje o wyjeździe za jedna z lepszych. Początki nie sa proste, ale życie jest tu spokojniejsze i jeśli ma sie pomysł na siebie, to wszystko do jego realizacji jest latwiejsze niż we własnym kraju. Rynek pracy poszukuje pracowników, wiec z praca nie ma problemu jeśli coś potrafisz, znalezienie tu dobrego pracownika graniczy tu z cudem.

Jeśli ktoś sie wybiera w okolice Philadelphii to możecie pytać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach