Jump to content
gosc333

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

203 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?

Recommended Posts

1 godzinę temu, pochancza napisał:

Hej, szukam informacji na forum i gdzieś mi się przewija o książeczce wojskowej, ale nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi, a wg tego co czytam na stronie to wygląda, jakby dla Polski nie były wymagane military records? Pytanie jest - czy jeśli posiadam książeczkę wojskową, to należy gdziś zgłosić się po jakiś dokument i go wysłać, czy skan książeczki, czy to w ogóle nie o to tu chodzi i nic się nie wysyła takiego?;p

jeśli nie byłeś w wojsku to nic nie wysyłasz

ja nie wysłałem i odpisali że wszystko ok

• Like 1

Hey wszystkim!

Zadzwonilem do ambasady w Montrealu gdzie mam zaplanowana rozmowe z prosba o przesuniecie terminu (musze najpierw wziac slub) i dostalem informacje ze juz za pozno bo deadline to 48h przed rozmowa. 

Pokierowali mnie zebym ominal ten termin, i prawdopodobnie dostane nowy. Na ile jest to ryzyko ze dostane odpowiedz negatywna?

• Haha 1

Witam.

Mam takie pytanie dostałem wczoraj maila z ambasady co muszę przynieść na rozmowe. Jest taki punkt albo formularz I-134 ewentualnie zabezpieczenie finansowe. I tu pada pytanie do osób które były na rozmowie czy też coś takiego musiały przynieść.

Dzięki za odpowiedź

13 minut temu, mkrzyzan napisał:

Witam.

Mam takie pytanie dostałem wczoraj maila z ambasady co muszę przynieść na rozmowe. Jest taki punkt albo formularz I-134 ewentualnie zabezpieczenie finansowe. I tu pada pytanie do osób które były na rozmowie czy też coś takiego musiały przynieść.

Dzięki za odpowiedź

Nie musisz tego mieć na rozmowie by dostać wizę. 

14 hours ago, ceglan said:

Hey wszystkim!

Zadzwonilem do ambasady w Montrealu gdzie mam zaplanowana rozmowe z prosba o przesuniecie terminu (musze najpierw wziac slub) i dostalem informacje ze juz za pozno bo deadline to 48h przed rozmowa. 

Pokierowali mnie zebym ominal ten termin, i prawdopodobnie dostane nowy. Na ile jest to ryzyko ze dostane odpowiedz negatywna?

Sprawa załatwiona, dostałem GC a dla żony termin na rozmowę będzie zabukowany później jak dostaną terminy w ambasadzie.

18 minutes ago, mkrzyzan said:

Sly6 dziękuję za odpowiedź. ale zapomniałem dopisać że chodzi o loterię wizową.

To jest standardowy wymóg:

Jezeli WRW pyta na rozmowie o I-134, to robi to niezmiernie rzadko, bo nie widziałem żadnego postu w ciągu ostatnich 2 lat, któryby o tym mówił. Nie przejmuj się tą listą. W najgorszym wypadku Twoja sprawa przejdzie na Administrative Processing i bedziesz musiał dostarczyć wymagane dokumenty po rozmowie.

7 minutes ago, ceglan said:

Sprawa załatwiona, dostałem GC a dla żony termin na rozmowę będzie zabukowany później jak dostaną terminy w ambasadzie.

Gratulacje! Pilnuj tego procesu dobrze. Bierzcie slub jak najszybciej i nie dajcie ambasadzie o sobie zapomniec, zeby nie skonczylo sie na F2A. 

• Upvote 1