Jump to content
gosc333

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

191 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?

Recommended Posts

33 minutes ago, nikon said:

A zna ktoś odpowiedz na moje pytanie czy opłata 220$ to ostatnia rzeczy do zrobienia przed wylotem? Pytam bo jutro mam samolot...

Jak nie zapłacisz przed wylotem to tez nic się nie stanie - tyle tylko ze opóźni się twoje wydanie GC. Bo zaczynaja się za nią zabierać w momencie gdy spełnione są oba warunki: zapłacone + przekroczyłeś granice. 

• Upvote 2

34 minuty temu, nikon napisał:

A zna ktoś odpowiedz na moje pytanie czy opłata 220$ to ostatnia rzeczy do zrobienia przed wylotem? Pytam bo jutro mam samolot...

Wsiadasz do samolotu, nic więcej nie potrzebujesz 

• Upvote 1

@nikon jak można wiedzieć to jaki miałeś numer? Pytam, bo jestem ciekawa jakie numery maja aktualnie spotkania w ambasadzie. Ile czekałes na wyznaczenie daty rozmowy przez Kcc po poprawnej weryfikacji przez nich nadesłanych dokumentów?

Pozdrawiam! 

8 godzin temu, Zelka napisał:

@nikon jak można wiedzieć to jaki miałeś numer? Pytam, bo jestem ciekawa jakie numery maja aktualnie spotkania w ambasadzie. Ile czekałes na wyznaczenie daty rozmowy przez Kcc po poprawnej weryfikacji przez nich nadesłanych dokumentów?

Pozdrawiam! 

Hej Zelka,

numer 17***. Rozmowa na 4 czerwca. Miesiąc po zweryfikowaniu dokumenów prze KCC zaproszenie na rozmowę. Rozmowa po 1,5 miesiąca od maila z datą.

• Thanks 1

A co to dokladnie znaczy current? Wygralem w dv2020, nie dv2019, to chcialbym na przyszlosc wiedziec. Czy to znaczy ze wszyscy wylosowani w EU beda miec interview? W dv-2019 oczywiscie, ze nie bedzie cutoffu jak w dv-2018?

1 hour ago, pawelo1988 said:

A co to dokladnie znaczy current? Wygralem w dv2020, nie dv2019, to chcialbym na przyszlosc wiedziec. Czy to znaczy ze wszyscy wylosowani w EU beda miec interview? W dv-2019 oczywiscie, ze nie bedzie cutoffu jak w dv-2018?

To znaczy, ze wszystkie CN maja szanse byc zaproszone na rozmowe. Czy wszyscy beda mieli, to czas pokaze. 

Tak przy okazji, jezeli jest ktos jeszcze nie dostal z KCC prosby o wyslanie dokumentow, albo nie otrzymal potwierdzenia, ze wszystkie dokumenty zostaly zaakceptowana i juz nic nie chca, to jest dobry moment zeby ich przycisnac. Skany mozna wyslac bez czekania na prosbe i trzeba ich meczyc tak dlugo, az potwierdza ze wszystko jest ok.

21 godzin temu, Zelka napisał:

Pozdrawiam! 

numer 181xx

Czekałem około miesiąc. Rozmowy wyznaczają około 17 każdego miesiąca.

Ja już w USA. Na granicy dałem tylko paszport i tą kopertę. Otworzył ją, zerknął i zrobił mi zdjęcie. 5 min później czekałem na walizkę :)

Edited by nikon
  • Thanks 1

25 minut temu, nikon napisał:

numer 181xx

Czekałem około miesiąc. Rozmowy wyznaczają około 17 każdego miesiąca.

Ja już w USA. Na granicy dałem tylko paszport i tą kopertę. Otworzył ją, zerknął i zrobił mi zdjęcie. 5 min później czekałem na walizkę :)

Napisz jak tam życie praca.. 

5 minut temu, sly6 napisał:

Napisz jak tam życie praca.. 

Witam, mam pytanko czy po wylosowaniu do rozmowy w ambasadzie mogę polecieć do USA na miesiąc, dwa? Czy nie będzie miało to wpływu na decyzję co do przyznania GC?