Jump to content
gosc333

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

199 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?

Recommended Posts

16 godzin temu, andyopole napisał:

Jeśli dobrze kojarzę to możesz zmienić nawet przy w locie do USA, na granicy.

16 godzin temu, mkrzyzan napisał:

Napewno musisz podać adres w ambasadzie. Najlepiej zapisz sobie na kartce ponieważ jak wchodzisz oddajesz telefon.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

3 godziny temu, sly6 napisał:

Adres mozesz zmienić na rozmowie lub na granicy. 

Bardzo dziękuję za odpowiedź i wyrozumiałość.

Chyba popadam w lekką paranoję, bo mam jeszcze jedno pytanie (może głupie): gdzieś obiło mi się o oczy, że kopie dokumentów nie powinny być robione dwustronnie, tylko każda strona dokumentu na oddzielnej kartce. Czy ktoś to może potwierdzić? np. akt urodzenia jest dwustronny - powinnam go skopiować na dwóch kartkach czy może być dwustronnie na jednej?

1 godzinę temu, pochancza napisał:

Hej! Na stronie https://pl.usembassy.gov/visas/immigrant-visas-diversity-visa-program/ jest info, że wymagane jest

Financial Documents Diversity Visa applicants must demonstrate that they have the financial means to support themselves and not become a public charge on the U.S. government."
Co to się przedstawia? Stan konta w banku?

Nic nie musisz mieć. Nikt o to nie pyta. Mnie dzisiaj Pani konsul maglowała w związku z poprzednim pobytem w USA ale o dokumenty finansowe nie spytała. 

No i wiza przyznana. 

Chciałam serdecznie podziękować za wskazówki, pomoc i cierpliwość w udzielaniu odpowiedzi wszystkim aktywnym użytkownikom forum. Bez Was byłoby dużo trudniej. :-D

2 godziny temu, esme napisał:

Nic nie musisz mieć. Nikt o to nie pyta. Mnie dzisiaj Pani konsul maglowała w związku z poprzednim pobytem w USA ale o dokumenty finansowe nie spytała. 

No i wiza przyznana. 

Chciałam serdecznie podziękować za wskazówki, pomoc i cierpliwość w udzielaniu odpowiedzi wszystkim aktywnym użytkownikom forum. Bez Was byłoby dużo trudniej. :-D

Ciebie nie pytali innych mogą. Warto mieć wyciąg z banku. 

4 godziny temu, pochancza napisał:

Hej! Na stronie https://pl.usembassy.gov/visas/immigrant-visas-diversity-visa-program/ jest info, że wymagane jest

Financial Documents Diversity Visa applicants must demonstrate that they have the financial means to support themselves and not become a public charge on the U.S. government."
Co to się przedstawia? Stan konta w banku?

Tak stan konta z banku można przedstawić.  Poczytaj różne są odpowiedzi na tym forum o tym bo jedni są pytani inni nie. 

Hej
Ja jak byłem na rozmowie to miałem tylko dwa pytania. Żadnych dokumentów nie musiałem przedstawiac

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Hej, a jest gdzie zostawić rzeczy w pobliżu konsulatu czy trzeba na dworcu/w hotelu? Mamy spotkanie o 8.00 , do 10 musimy opuścić hotel, jesteśmy z małymi dziećmi.Długo trwa w konsulacie? Wizy DV2019

4 godziny temu, esme napisał:

Nic nie musisz mieć. Nikt o to nie pyta.

2 godziny temu, mkrzyzan napisał:

Ja jak byłem na rozmowie to miałem tylko dwa pytania. Żadnych dokumentów nie musiałem przedstawiac

Was nie poprosili, to nie znaczy że innych nie poproszą o pokazanie :) 

59 minut temu, ajlo19 napisał:

Hej, a jest gdzie zostawić rzeczy w pobliżu konsulatu czy trzeba na dworcu/w hotelu? Mamy spotkanie o 8.00 , do 10 musimy opuścić hotel, jesteśmy z małymi dziećmi.Długo trwa w konsulacie? Wizy DV2019

Ajlo, jest różnie. Ja o 9:30 bylam juz po rozmowie. Pod Ambasadą byłam o 7:20. Ktos wczesniej pisał, że rozmowa na 8 a wyszedł o 11. 

W samej ambasadzie mozna zostawić tylko elektronikę: smartwatche, smartfony...