Skocz do zawartości

informacje w kwestionariuszu wizowym a rozmowa z urzędnikiem


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam pytanie odnośnie informacji, które podałam w kwestionariuszu wizowym. Jedna z nich zmieniła się i nie wiem czy to nie będzie problemem na lotnisku. Zacznijmy od tego, że w Stanach byłam 2 razy na wizie J1 (camp), w tym roku postanowiłam się w Polsce trochę ustatkować i do Stanów jeździć tylko w celach turystycznych. Początkowo jak wypełniałam kwestionariusz wizowy chciałam jechać na zachód natomiast jakieś 2 tygodnie po otrzymaniu paszportu z wizą turystyczną trafiłam na fajną okazję z biletami do Miami i stwierdziłam, że w tym roku polecę tam, a za rok na zachód. Wyjazd jest na 3 tygodnie, bilet mam w 2 strony. W kwestionariuszu wizowym wpisałam, że będę jechać do Vegas, a jednak będę w Miami. Okres pobytu podawałam na 3 tyg-miesiąc, więc tu się nic nie zmieniło tylko boję się o to miejsce pobytu... wydaje mi się to pierdołą, ale boję się, że ktoś się może doczepić 

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie problemu. Plany się zmieniają. Grunt aby nadal były turystyczne. Nie zmienił ci się przewidywany czas pobytu w USA. Nie będzie problemu według mnie najmniejszego na granicy. Jeżeli spytają się co się stało to powiesz że znalazłaś okazyjne bilety do Miami i zmieniłaś plany. Będzie dobrze. Wspaniałych wakacji!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...