Skocz do zawartości

Wypełnianie wniosku DS-260


Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze chciałbym się upewnić. Wylosowali mnie, następnie wypełniłem i wysłałem DS-260 moje i dzieci, dostałem potwierdzenie i kodem paskowym i numerem na maila.

I teraz mam czekać na kontakt że strony ambasady? W jaki sposób informują o rozmowie? Mail? Telefon? 

Wszystkie czynności typu zdjęcia, badania itp. robi się w międzyczasie (tj. Między poinformowaniem o rozmowie a rozmową)? Czy mogę już coś działać w tej sprawie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szags napisał:

I jeszcze chciałbym się upewnić. Wylosowali mnie, następnie wypełniłem i wysłałem DS-260 moje i dzieci, dostałem potwierdzenie i kodem paskowym i numerem na maila.

I teraz mam czekać na kontakt że strony ambasady? W jaki sposób informują o rozmowie? Mail? Telefon? 

Wszystkie czynności typu zdjęcia, badania itp. robi się w międzyczasie (tj. Między poinformowaniem o rozmowie a rozmową)? Czy mogę już coś działać w tej sprawie? 

Piszemy o tym co loterie i jest tych postów wiele. 

Dostaniesz informacje o rozmowie przez email lub gdy się zalogujesz na stronie,tej samej co sprawdzales wygrana.  Badania są ważne pół roku i może być tak że badania będziesz musiał powtórzyć przed samą rozmowa lub wiza będzie ważna do ważności badań medycznych tak więc wstrzymaj się z tym. Możesz za to powoli inne dokumenty zbierać jak np akt urodzenia, ślubu itd. Zaświadczenie o niekaralności jest ważne 1 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam kilka pytań. Generalnie większość informacji już wyszukałem tu na forum ale zawsze są jakieś ale...

Pod koniec listopada będę brał ślub z moją dziewczyną i pytanie odnośnie wypełnienia wniosku DS260 na moją żonę (Ja już wypełniłem swój i wysłałem). Wiem, że zanim mój CN nie jest current to wysyłam emaila do KCC z prośbą o odblokowanie mojego wniosku abym mógł dodać małżonkę. Dziś sprawdzałem swój wniosek, który wysyłałem i nad nim jest aktywny przycisk dodaj nowego aplikanta. Sprawdzałem dalej i faktycznie program przepuszcza do następnego okienka aby dodać nową osobę. Dalej już nie klikałem ponieważ na chwilę obecną nie mogę oficjalnie nikogo jeszcze dodawać. Czy ten przycisk nie powinien być właśnie zablokowany o dodanie nowego aplikanta i powinien on być odblokowany właśnie po moim emailu do KCC z prośbą o jego odblokowanie ???

Drugie pytanie dotyczy już ewentualnego przekładania mojego spotkania. Czytałem, że osoby, które tak jak ja dodawały kolejne osoby do sprawy miały przesuwane rozmowy. Nie wiem, czy robiły to już po okresie jak ich CN był current czy nie. Przypomnę, że mój CN to 9... i wg biuletynu na 2018 mój numer będzie najprawdopodobniej zapraszany w lutym 2019 to teoretycznie powinnien być cut off z moim numerem w biuletynie styczniowym, który ukaże się do 15.12.2018. Czyli mój numer przed ślubem nie będzie jeszcze current. Suma sumarum, czy jak dodam małżonkę na koniec listopada/początek grudnia do sprawy to moja wizyta w ambasadzie nie przesunie się ???

Jeśli już się przesunie, to o ile może to nastąpić ??? Czy miał ktoś podobny przypadek ???

 

Z góry dziękuję za informację.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, sly6 napisał:

Osoby zmieniły daty jak już miały wyznaczona datę rozmowy 

Jeśli Ci przesunął to o jeden miesiąc jak dodasz do aplikacji swoją żonę lub napiszą proszę przyjść żona na rozmowę i mieć jej ds260 że został złożony. 

Dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Pytanie jest takie.

narzeczona wylosowała karte, ja nie. 
Wesele mamy w sierpniu, numer wysoki bo 3XXXX, trzeba jak najszbciej wypełnić DS-260 ? Jeszcze we wrześniu lecimy do USA w podróż poślubną, a to może trochę nam pokomplikować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Duba91 napisał:

Pytanie jest takie.

narzeczona wylosowała karte, ja nie. 
Wesele mamy w sierpniu, numer wysoki bo 3XXXX, trzeba jak najszbciej wypełnić DS-260 ? Jeszcze we wrześniu lecimy do USA w podróż poślubną, a to może trochę nam pokomplikować. 

Gratuluję, z takim numerem możecie poczekać z wysłaniem ds 260 po ślubie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...