Skocz do zawartości

Wniosek DS-260 pytania


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, MaciejKw said:

Super! Dziękuję Karnia za odpowiedź. Sly ja nic nie uważam i chciałbym zrobić co należy. Problem w tym, że nie ma jasnych wytycznych i każdy urzędnik mówi co innego.

Dowcip polega na tym, ze wytyczne sa jasne i klarowne. Zamiast poszukac odpowiedzi tam gdzie trzeba, czyli na stronie departamentu stanu zdazyles juz zapytac na tym forum, poddac w watpliwosc odpowiedzi ktore uzyskales, zadzwonic i wyslac maila do KCC...

Quote

A child who is already a U.S. citizen or LPR will not require or be issued a Diversity Visa; you will not be penalized for either including or omitting such family members from your entry.

To ^^ jest cytat prosto z instrukcji do DV [1].

[1] https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2019-Instructions-Translations/DV-2019-Instructions-English.pdf

1 hour ago, MaciejKw said:

1. Jeżeli wyśle ich wnioski a nie powinienem to czy może to zaszkodzić mojej aplikacji?  

Odpowiedz powyzej. Rob jak chcesz, karnych punktow nie ma.

1 hour ago, MaciejKw said:

2. Jeżeli mam maila z KCC polecającego wysłać ich wnioski to czy jestem jakoś zabezpieczony?

Tak z ciekawosci mozesz sie podzielic mailem, ktory dostales od tego "managera"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...