Skocz do zawartości

Green Card - common law partner


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 hours ago, ceglan said:

Nie jestem sobie w stanie przypomnieć...najwyżej będę tłumaczył się przed konsulem. 

To akurat prosto sprawdzic. Jezeli zaznaczyles 'married' to wniosek zapytal o dane osobowe spouse i teraz bedziesz mial 2 wnioski DS-260 do wypelnienia. Jezeli masz tylko jeden DS-260 to zaznaczyles single.

Jezeli jednak zaznaczyles 'married' (2 DS-260) to tez nie wszystko stracone, ale tym bedziemy sie martwic jak juz sprawdzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie na zapas. Jeśli zaznaczyłeś "married" to konsul MOŻE to potraktować jako kłamstwo, ale nie musi. Weźcie ślub, a na spotkaniu mów prawdę. Wyjaśnij co miałeś na myśli gdy wypełniałeś wniosek. Powodzenia! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Xarthisius said:

To akurat prosto sprawdzic. Jezeli zaznaczyles 'married' to wniosek zapytal o dane osobowe spouse i teraz bedziesz mial 2 wnioski DS-260 do wypelnienia. Jezeli masz tylko jeden DS-260 to zaznaczyles single.

Jezeli jednak zaznaczyles 'married' (2 DS-260) to tez nie wszystko stracone, ale tym bedziemy sie martwic jak juz sprawdzisz.

We wniosku miałem tylko swoje dane do wypełnienia, więc wychodzi na to że zaznaczyłem single. Po przemyśleniu i przypomnieniu sobie tego jak to było, wychodzi na to że wszystko powinno być OK. Jak to dobrze mieć pomocnych ludzi na forum, dzięki ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej myśląc że wysłałem zgłoszenie jako common-law dodałem 'spouse' do całego wniosku, i nie mogę tego teraz wykasować. Zostaje nawet jeśli w swojej aplikacji zaznaczam status 'single'. Jak myślicie jak to teraz poprawić?

Screen Shot 2018-05-21 at 12.31.03 AM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...