Skocz do zawartości

Wniosek DS-260, a brak ważnego paszportu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
32 minuty temu, scarab napisał:

To teraz muszę ogarnąć jakiś tani lot do Portland bo szkoda żeby vouchery przepadły, no chyba że wpadnę jak już się trochę zadomowię w US :) 

No problem. Musze tylko jakąś granice czasowa wyznaczyć. Lata już nie te, zapukasz a ja nic już nie będę pamiętał oprócz pytań na maturalnych.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Paulina_K napisał:

Też gratuluję :)  Ale pozwolę sobie zadać jeszcze raz pytanie:

"A jak sądzicie czy w sytuacji, w której zgłoszę przed spotkaniem zmianę stanu cywilnego i fakt że jednak chcę z kimś jechać powoduje pojawienie się ryzyka że z tego względu odrzucą moją kandydaturę? "

Witam Paulino

 

Również jestem w podobnej sytuacji do Ciebie.

Wylosowano mnie, jestem kawalerem i wysłałem już wniosek DS 260.

Również mam te same pytania co ty i przewertowałem już wiele stron forum. W najgorszym przypadku sponsorowanie ale to się wlecze strasznie, chociaż w przypadku sponsorowania małżonka jest to wiza bodajże F2A i z tego co wyczytałem to idzie to szybciej a niżeli sponsorowania np. rodzeństwa, które wyczytałem, że ciągnie się latami.

 

Ale załóżmy, że nawet sponsorowanie żony/męża potrwa kilka/kilkanaście miesięcy to trochę porażka (inaczej jak sponsoruje obywatel U.S. to wtedy pomija się zbędne kolejki).

Pozdrawiam

Marek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sponsorowanie małżonka (kiedy ma się tylko zielona kartę) trwa 2 lata. Nie parę miesięcy...

Gdy sponsoruje obywatel US, to też trwa obecnie około roku  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 25.05.2018 o 16:21, Roelka napisał:

Sponsorowanie małżonka (kiedy ma się tylko zielona kartę) trwa 2 lata. Nie parę miesięcy...

Gdy sponsoruje obywatel US, to też trwa obecnie około roku  

Kurde, wiecie ze ja dopiero teraz uswiadomilam sobie, ze moglabym kogos sponsorowac na zielonej?! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...