Skocz do zawartości

Wniosek DS-260, a brak ważnego paszportu


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Paulina_K napisał:

Ok, czyli tak będę miała wyznaczony termin z konsulem i od razu wziąć ślub cywilny żeby pójść już z mężem i poinformować że zmienił mi się stan cywilny ?

Tak lecz infornujesz to przed wizytą. 

Robicie badania, idziecie wspólnie jako małżeństwo 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Teraz, Paulina_K napisał:

Z aktami o niekaralności, badaniami, aktem małżeństwa itp, tylko mąż nie będzie miał potwierdzenia złożenia wniosku ds, no bo nie ma jak ;)

Teraz nie ma lecz gdy poinformujesz Konsulat to powiedzą proszę ds wypełnić na męża. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli później mam możliwość aktualizacji tych danych w ds. Super dziękuję serdecznie za tak dokładne informacje. 

Życzę wszystkiego co najlepsze i pewnie jeszcze się odezwę na forum, ale w pierwszej kolejności poczytam wszystkie wątki zbliżone do mojej sytuacji :)

Jeszcze raz dziękuję ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu, niestety a narzeczony mieszka obecnie w Szkocji i niestety nie mam go przy sobie żeby już w przyszłym tygodniu się zaobrączkować :D Na złość byliśmy na urlopie początkiem maja... jakbyśmy wiedzieli to by to przełożył i teraz byśmy ślub brali... a tak to najwcześniej może wrócić do PL we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joanna30 napisał:

A kiedy planujecie ślub? Bo może nie warto inwestować w nowy paszport, który do niczego się nie przyda i wyrobić właściwy już po ślubie.

Tylko że jak wypełnić ds z nie ważnym paszportem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię tak:
1. odbiorę nowy paszport i wypełnię ds
2. jak już będę miała ustalony termin to weźmiemy ślub i zgłoszę zmianę danych i dopiszę męża :) ponieważ możemy mieć spotkanie dopiero po grudniu, jak wcześniej to przyspieszymy imprezę :)

numer mam 00003xxx więc chyba wysoki... nie wiem od czego kolejność spotkań później zależy, czy od wysokości numeru czy od wysłania wniosku ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paulina_K napisał:

Zrobię tak:
1. odbiorę nowy paszport i wypełnię ds
2. jak już będę miała ustalony termin to weźmiemy ślub i zgłoszę zmianę danych i dopiszę męża :) ponieważ możemy mieć spotkanie dopiero po grudniu, jak wcześniej to przyspieszymy imprezę :)

numer mam 00003xxx więc chyba wysoki... nie wiem od czego kolejność spotkań później zależy, czy od wysokości numeru czy od wysłania wniosku ?
 

To malo znasz loterie.  Wysokie numery to np 30000 a Ty masz mniejszy. Zapraszanie zależy od numeru i wysyłania ds, jak masz niski numer a wyślesz go  później to mogą Cię zaprosić później lecz to byś musiała wysłać go bliżej października lub później 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...