Skocz do zawartości

Przedłużenie pobytu o 4 lata !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Piszę z prośbą o pomoc a mianowicie.W 2000 roku wyleciałem na wizie do USA,spędziłem tam 4 lata,po powrocie po około 4 miesiącach starałem się ponownie o wizę i znowu ją otrzymałem.Niestety w Styczniu 2005 roku zostałem cofnięty z lotniska w Philadelphi nie wiem co tam mi powpisywali,unieważnili wizę i jak przyznałem się że tam pracowałem przez te 4 lata zrobili mi odciski palców przytrzymali samolot i wróciłem do kraju tym samolotem co przyleciałem.Nie wiem na ile lat dostałem zakaz wjazdu czy dożywotnio czy tez na ileś tam lat,ale rok temu otrzymałem irlandzkie obywatelstwo i wypełniając aplikację ESTA(ruch bezwizowy) niestety mam informację że nie jestem uprawniony do wylotu w tym programie i muszę aplikować o wizę.Bardzo proszę o informację czy jest szansa na sprawdzenie na ile mam zakaz wjazdu-może dożywotni i czy jest szansa że otrzymam kiedyś wizę

Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie odpowiedzi-pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne dostales 10 letni zakaz wjazdu.

Ale na twoim miejscu bym raczej nie miala zadnych nadziei - z TAKA historia wizowa, nielegalna praca, odeslaniem z granicy  - masz jakies 0,01% szansy, ze kiedykolwiek dostaniesz wize. Nawet jesli twoj ban sie juz skonczyl.

Na ESTA tez juz nigdy nie bedziesz sie kwalifikowac.

 

edit: Zapewne pomylka konsula bylo wydanie ci tej drugiej wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna pytanie - przy tej drugiej wizie, zaznaczyles w wniosku ze byles w USA i przesiedziales wize? Bo jak napisales i przy rozmowie z konsulem powiedziales, ze jestes czysty to moga dorzucic ci klamstwo i wtedy juz masz ban dozywotni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi,Już nie pamiętam czy konsul pytała o to czy przesiedziałem wizę czy nie,ale jeśli chodzi o cel podróży to powiedziałem że nie widziałem Florydy zimą a poleciałem do Philadelphi :)

Teraz od 13 lat mieszkam w Irlandii,mam obywatelstwo i chciałem polecieć z żoną i dzieckiem z okazji 10 rocznicy ślubu ale myślę że nie polecę w takim wypadku.

A jeśli chodzi o sprawdzenie rekordu imigracyjnego to jaki prawnik może to sprawdzić?

Jeszcze raz serdecznie dziękuję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi,Już nie pamiętam czy konsul pytała o to czy przesiedziałem wizę czy nie,ale jeśli chodzi o cel podróży to powiedziałem że nie widziałem Florydy zimą a poleciałem do Philadelphi :)

Teraz od 13 lat mieszkam w Irlandii,mam obywatelstwo i chciałem polecieć z żoną i dzieckiem z okazji 10 rocznicy ślubu ale myślę że nie polecę w takim wypadku.

A jeśli chodzi o sprawdzenie rekordu imigracyjnego to jaki prawnik może to sprawdzić?

Jeszcze raz serdecznie dziękuję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Roelka napisał:

Zapewne dostales 10 letni zakaz wjazdu.

Ale na twoim miejscu bym raczej nie miala zadnych nadziei - z TAKA historia wizowa, nielegalna praca, odeslaniem z granicy  - masz jakies 0,01% szansy, ze kiedykolwiek dostaniesz wize. Nawet jesli twoj ban sie juz skonczyl.

Na ESTA tez juz nigdy nie bedziesz sie kwalifikowac.

 

edit: Zapewne pomylka konsula bylo wydanie ci tej drugiej wizy.

Roelka piszesz tak po złości czy tak dobrze się orientujesz w sprawie?

I tak bardzo dziękuję za otworzenie mi oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pawlowski76 napisał:

Roelka piszesz tak po złości czy tak dobrze się orientujesz w sprawie?

I tak bardzo dziękuję za otworzenie mi oczy :)

Sam sobie zadaj pytanie, dlaczego rzad USA mialby znowu ci zaufac, skoro juz raz przesiedziales wize i do tego pracowales nielegalnie? ;) Ale rozne cuda sie zdarzaja. TEORETYCZNIE jesli miales 10 letni ban i ten juz wygasl, to masz szanse na otrzymanie wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...