Skocz do zawartości

LA-SF-LV plus parki


fearr01

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, agatenka napisał:

Uwierz mi, kolejny raz bede omijala szerokim lukiem  

 

Wierze, ale jakos przezyja w LA bez Ciebie.  Powyzej 40 milionow turystow przyjezdza do LA co roku. 47 milionow w 2016. Sporo, jak na teren gdzie nic nie ma, LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
8 hours ago, katlia said:

Wiec nie powinnas tam jechac. Simple. 

Ale faktem jest, ze w LA jest wiecej wiecej artystow, naukowcow, wiecej sztuki na skale swiatowa niz w calej Polsce. To ze Ciebie to nie interesuje akurat malo zmienia fakt, ze teren co roku odwiedzaja miliony turystow ktorzy laza po wielkich elitarnych muzeach, kamupsach naukowych, ze chodza do klubow, teatrow, restauracji, parkow stanowych i narodowych, na plaze dzikie i takie popularne, ucza sie o architekturze ktora miala wplyw na caly swiat -- zwiedzajac po drodze wiecej roznorodnosci geograficznej niz istnieje w wiekszosci Europy. 

Nie lubisz? Nie musisz. California przezyje Twoja nieobecnosc. Ale mowic ze tam nic nie ma to bzdura i ignorancja. 

Naukowcow, kampusy naukowe itd to nie LA, tylko sasiadujaca np Pasadena i inne, artysci, kluby, teatry, architektura itd. nie badz smieszna w Pradze bedziesz to wszystko miala na 100 razy wyzszym poziomie

Parki, przyroda to tez nie LA,  argument o turystach to tak mniej wiecej jak muchy do cieplego g...:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ilya_ napisał:

california wciaz jest piekna. Sama metropolia losangelesowka troche odstrasza, ale wszystko w okolo jest bardzo ladne. 

Caly czas mi sie wydaje, ze zachod jest zdecydowanie lepszy. Np taki stan Waszyngton ! 

...że koła od roweru nie wspomne... tfu, wszystko mnie się pokiełbasilo!:D

 OREGONU, OREGONU! Obszar 2/3 Polski i tylko 4 miliony mieszkańców. Pięknie tutaj, i pustynia, i nieprzebyte lasy, góry z sezonem narciarskim do maja  i puste plaże nad Pacyfikiem. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, katlia napisał:

Wiec nie powinnas tam jechac. Simple. 

Ale faktem jest, ze w LA jest wiecej wiecej artystow, naukowcow, wiecej sztuki na skale swiatowa niz w calej Polsce. To ze Ciebie to nie interesuje akurat malo zmienia fakt, ze teren co roku odwiedzaja miliony turystow ktorzy laza po wielkich elitarnych muzeach, kamupsach naukowych, ze chodza do klubow, teatrow, restauracji, parkow stanowych i narodowych, na plaze dzikie i takie popularne, ucza sie o architekturze ktora miala wplyw na caly swiat -- zwiedzajac po drodze wiecej roznorodnosci geograficznej niz istnieje w wiekszosci Europy. 

Nie lubisz? Nie musisz. California przezyje Twoja nieobecnosc. Ale mowic ze tam nic nie ma to bzdura i ignorancja. 

Nie rozumiem dlaczego tak ostro pojechałaś po Agentce, myślę ze się jej nie należało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moe przestanmy sie klocic? :)  Myślę że opinie typu "tam nic nie ma" wynikają z tego że:

  1. nie każdego wszystko interesuje,
  2. z racji ograniczonego czasu ludzie skupiają się na kilku najbardziej popularnych atrakcjach.

Ja uważam (nie każdy musi sie zgodzic) ze LA jako miasto estetycznie nie dorasta do pięt SF, Chicago czy NYC. Tym niemniej JEST co zobaczyć. California Science Center, historyczne Planetarium Griffith, Venice Canal Historic District, Getty Museum. Nawet Universal Studios, przez wielu znienawidzony, to niezła atrakcja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ROB7 napisał:

Naukowcow, kampusy naukowe itd to nie LA, tylko sasiadujaca np Pasadena i inne

Czepianie się szczegółów jak każdy wie o co chodziło..

Ja osobiście mógłbym chętnie przesiedzieć w LA i okolicach cały wyjazd gdybym miał możliwość bywać częściej :) Jeśli ktoś lubi jak "coś się dzieje" to jest to bardzo fajne miejsce wg. mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...