Skocz do zawartości

Wyjazd do USA do ciotki


Bodzio69

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze sa tacy którzy maja coś tam ustawione i wyjeżdżają do pracy. Liczę się z kosztami jakie będę musiał ponieść aby się tam dostać jak również właściciel owej restauracji. Czy jest to możliwe czy nie to nie mnie to oceniać. Może i brzmi to zbyt prosto a nawet głupio ale zostałem zapewniony ze nie będzie z wiza żadnego problemu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
27 minutes ago, Bodzio69 said:

 


Masz racje ciotka nie może nas sponsorować ale ma kogoś tam kto prowadzi restauracje tajska i chce nas zasponsorowac abyśmy pracowali w tejże restauracji. Niewiem jak to wyglada dokładnie ale ponoć właściciel restauracji ma załatwić wszystkie formalności.
 

Fajnie byłoby jakbyś dał znać na forum jeśli się uda (lub nie) jaki był finał tej historii. Jakbyś wiedział jaką tę wizę Tobie zaproponują (H, EB czy też przez przypadek B ) i podzielił się z tym z nami to też by wiele wyjaśniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Roelka napisał:

Nie uważasz że gdyby sponsorowanie pracownicze było takie łatwe to miliony ludzi już by leciało pracować w restauracjach? 

 

Ale on ma sponsora. Największym problemem jest zawsze znalezienie sponsora, a OP go ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby jakbyś dał znać na forum jeśli się uda (lub nie) jaki był finał tej historii. Jakbyś wiedział jaką tę wizę Tobie zaproponują (H, EB czy też przez przypadek B ) i podzielił się z tym z nami to też by wiele wyjaśniło


Jasne ze dam znać. Będę wszystko organizował dopiero na początku przyszłego roku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jackie napisał:

 

Ale on ma sponsora. Największym problemem jest zawsze znalezienie sponsora, a OP go ma.

No tak ale do restauracji... byle nastolatek może tam pracować. Dlatego szczerze wątpię żeby było zapotrzebowanie na pracowników z zagranicy... 

Według mnie OP jest nieco naiwny. Ale cóż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Roelka napisał:

No tak ale do restauracji... byle nastolatek może tam pracować. Dlatego szczerze wątpię żeby było zapotrzebowanie na pracowników z zagranicy... 

Według mnie OP jest nieco naiwny. Ale cóż. 

Oj tam, oj tam. Czepialska się Pani zrobiła. Nie psuj marzeń czlowiekowi...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bodzio69 napisał:

 


Jasne ze dam znać. Będę wszystko organizował dopiero na początku przyszłego roku.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Skoro to wiza pracowniczą to pracodawca i prawnik organizują. 

Serio, jak będziesz wiedział jaka to ma być wiza to daj znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, andyopole napisał:

No to wzbogacilismy swoja wiedze o dwie stuprocentowe mozliwosci uzyskania GC.

1/ zmywak.

2/ commercial truck driving.

na bazarynce lataja polonijne ogloszenia [co 5 z bledami ortograficznymi] o zatrudnieniu w konstrakszyn i takze z mozliwoscia zatrudnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, andyopole napisał:

No to wzbogacilismy swoja wiedze o dwie stuprocentowe mozliwosci uzyskania GC.

1/ zmywak.

2/ commercial truck driving.

Słuchaj, wczoraj rozmawiałem z dwoma kierowcami którzy otrzymali gc właśnie poprzez sponsorowanie pracownicze. Jeden już pracuje chwilę, drugi wylatuje w czerwcu. 

 

Ja osobiście będę informował o postępach w sprawie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...