Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Konrad Stachowicz napisał:

Nic nie pomoze ze mam 17 lat i 1 raz lece do usa ?  Może  nie beda sie czepiac:)

Jak poczytasz różne historie to załatwisz sobie dokumenty w innym przypadku Twój wiek nie pomoże oraz że lecisz pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, sly6 said:

Jak poczytasz różne historie to załatwisz sobie dokumenty w innym przypadku Twój wiek nie pomoże oraz że lecisz pierwszy raz.

Ale raczej taka zmiana z kursu  jezyka na ktory mialem isc jeszce gdy wyrabialem wize na sierpień  to jak na lotnisku  powiem  ze chce zwiedzac na przelomie czerwca/licpa to chyba nie bedzie to jakies podejrzane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że może być problem. Oni w systemie mają że cel twojej wizyty konkurs językowy a ty nagle chcesz zwiedzać. Mogą pomyśleć że wykorzystałes  pierwszy lepszy kurs żeby mieć większe szanse na wizę a teraz zmieniasz plany. 

Różnie bywa. Zależy na kogo trafisz na granicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany zawsze mogą się zmienić ale pamiętaj że w celu zdobycia wizy przedstawiałeś konkretne dokumenty na potwierdzenie celu wyjazdu do USA w określonym czasie. Co zrobisz jak urzędnik na lotnisku zapyta dlaczego przyleciałeś w czerwcu a nie w sierpniu? Powiesz ze masz 17 lat i lecisz pierwszy raz, więc nie ma w tym nic podejrzanego? ;) Nie zaszkodzi mieć papiery na wszelki wypadek, tylko nie wyskakuj z nimi dopóki nie zapytaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Roelka said:

Jasne że może być problem. Oni w systemie mają że cel twojej wizyty konkurs językowy a ty nagle chcesz zwiedzać. Mogą pomyśleć że wykorzystałes  pierwszy lepszy kurs żeby mieć większe szanse na wizę a teraz zmieniasz plany. 

Różnie bywa. Zależy na kogo trafisz na granicy. 

Dostałem  221g wysłałem dokument o tej szkole ze aplikuje sie tam. Gdy dostałem  wize okazalo sie ze nie moge lecieć w tym czasie co jest na tej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Konrad Stachowicz napisał:

Dostałem  221g wysłałem dokument o tej szkole ze aplikuje sie tam. Gdy dostałem  wize okazalo sie ze nie moge lecieć w tym czasie co jest na tej aplikacji.

W sumie już coś podejrzewali i dlatego prosili cię o dodatkowe dokumenty..  

Daj znać jak poszło na granicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...