Skocz do zawartości

Mieszkanie bez historii kredytowej


czekajacy_na_cud

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie można wynająć mieszkanie lub dom nie mając historii kredytowej? Bez tego żaden agent mi nic nie znajdzie. Słyszałem, że można podpiąć się do kogoś kto ma kartę, zacząć od zera zakładając konto i długo zbierając punkty lub zapłacić z góry duuuużo za wynajem. Może odkogoś prywatnie się uda wynająć bez punktów? Gdzie szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, katlia said:

Ha! Chcialem napisac dokladnie cos odwrotnego niz pierwszy akapit tego artykulu. Mam (i moja rodzina) pozytywne doswiadczenia z duzymi firmami wynajmujacymi mieszkania. Lojalnie na poczatku trzeba powiedziec ze credit check wyjdzie zerowy i tyle. Zostanie to uwzglenione w wysokosci kaucji. Testowane w TX, IL i PA. Dwa ostanie, co prawda dodatkowo miasta akademickie i landlords moga byc przyzwyczajeni do biednych jak myszy koscielne studentow/pracownikow uniwerkow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, katlia napisał:

Super opracowanie ale pozostaje mi wynajem bezpośredni lub zdobycie czyjegoś zaufania. Obecny szef nic mi nie napisze bo nie jest zadowolony, że wyjeżdżam. Jeszcze trzeba zrobić prawa jazdy dla trzech osób, kupić jakieś meble, opłacić początkowy hotel, na nadpłatę niewiele zostaje. Agenci nie chcą się bawić bez historii kredytowej. Craiglist? Patrzyłem po innych stronach ale musze jeszcze raz i bez wymagań punktowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, czekajacy_na_cud napisał:

Super opracowanie ale pozostaje mi wynajem bezpośredni lub zdobycie czyjegoś zaufania. Obecny szef nic mi nie napisze bo nie jest zadowolony, że wyjeżdżam. Jeszcze trzeba zrobić prawa jazdy dla trzech osób, kupić jakieś meble, opłacić początkowy hotel, na nadpłatę niewiele zostaje. Agenci nie chcą się bawić bez historii kredytowej. Craiglist? Patrzyłem po innych stronach ale musze jeszcze raz i bez wymagań punktowych.

Weź to pod uwagę 

https://www.airbnb.pl/s/homes?allow_override[]=&refinement_paths[]=%2Fhomes&s_tag=r6Il82lC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo tez zalezy od rynku -- sa szalenie trudne (NYC, SF Bay Area) i takie gdzie w ogole nie ma problemow z wynajmem (czesci mid-west). Gdzie ja mieszkam tanie mieszkania znikaja od razu bo jest ich malo... nikt nie bardzo chce sie bawic w rozmowy/wynajem dla kogos z drugiej polkuli swiata... jest dosyc miejscowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
On 6/14/2018 at 6:16 PM, katlia said:

Duzo tez zalezy od rynku -- sa szalenie trudne (NYC, SF Bay Area) i takie gdzie w ogole nie ma problemow z wynajmem (czesci mid-west). Gdzie ja mieszkam tanie mieszkania znikaja od razu bo jest ich malo... nikt nie bardzo chce sie bawic w rozmowy/wynajem dla kogos z drugiej polkuli swiata... jest dosyc miejscowych...

Bay Area jest szalenie trudne?

my wynajęliśmy w East Bay bez credit score i dało radę, kręcili nosem - ale podwójna kaucja ich przekonała :) no ale fakt że nie było to najtańsze lokum tylko w nowym apartamentowcu, wynajmowanym przez korporacje/dewelopera (nie wiem jak coś takiego się nazywa). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...