Skocz do zawartości

Poszukuję pokoju


Krzysztof Kiersnowski

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Panstwo,

Nazywam sie Krzysztof Kiersnowski. Poszukuję pokoju do wynajecia w cenie do 700 dollarow na miesiac. Moje wymagania sa bardzo male. Chcialbym miec dostep do lazienki napewno, natomiast dostep do kuchni nie jest konieczny. Poszukuje pewnego lokum. Nie oglaszam sie wiec na stronach, w ktorych ludzie poszukuja 'roomates' bo wydaje mi sie to niepewne przedsiewziecie. Wolalbym znalezdz maly nawet pokoik ale wynajmowany przez wlasciciela/wlascicieli domu. Jestem osoba bardzo spokojna, religijna (praktykujacy katolik) i kulturalna. Posiadam tytul doktora nauk fizycznych, otrzymany na Uniwersytecie Jagiellonskim w Krakowie. Mam za soba doswiadczenie pracy naukowej i dydaktycznej na tymze uniwersytecie. Pracowalem takze przez pewiem krotki okres jako konsultant naukowy na Universytecie Berkeley w departamencie fizyki atomowej, w grupie profesora Budkera. Przez 9 lat pracowalem w Krzemowej Dolinie jako inzynier w firmach zajmujacych sie produkcja urzadzen fotonicznych i optycznych. Jestem wspolautorem dwoch patentow amerykanskich, ktore sa wynikiem mojej pracy w firmie Geometrics w San Jose, gdzie pracowalem w latach 2008-2015 budujac magnetometry atomowe. Wskutek roznych, zlozonych zdarzen majacych charakter osobisty i zawodowy przechodzilem pewien trudny okres w moim zyciu w ostatnich dwoch latach. Obecnie nie pracuje w zawodzie inzyniera ani naukowca ale w wolnych chwilach od obecnej pracy zawodowej zajmuje sie rozwijaniem nowego rodzaju nauki zwanej inzynierja cybernetyczna (cyberntical engineering), opartej na unikalnym podejsciu do cybernetyki zwanym 'metacyberntyka', rozwijana przez polskich naukowcow poczawszy od lat 60 XX wieku. Wierze, ze ta dziedzina pozwoli mi osiagnac w najblizszej przyszlosci sukces zawodowy. Zamierzam wykorzystac inzynierje cybernetyczna w przyszlej dzialalnosci jako niezalezny konsultant. Wspolpracuje takze obecnie z polska firma optyczna z Krakowa pomagajac w pewnym projekcie i probujac promowac produkt tej firmy na terenie Krzemowej Doliny. Aby uzyskac wiecej czasu na zajecia poza praca zawodowa musze zmienic obecne miejsce zamieszkania, aby znaczaca skrocic czas dojazdu do pracy. Pracuje w Berkeley a mieszkam na poludniu San Francisco (w poblizu Daly City). Chcialbym znalezdz miejsce do zamieszkania w poblizu mojej pracy a wiec w Berkeley, Albany, Richmond, Oakland, San Leandro, San Lorenzo - ogolnie w pewnym obszarze East Bay. Oprocz placonego czynszu moge zaoferowac dodatkowe uslugi jako tenant. Mianowicie moge bezplatnie wykonywac pewne naprawy domowe, prace w ogrodzie, pomoc przy sprzataniu oraz pomoc zwiazana z uzywaniem komputera i internetu. Posiadam umiejetnosci takiego handyman. Pracuje w Orchard Supply Hardware w Berkeley w dziale "hardware" and "tools". Znam sie takze na elektrycznosci i troche na "plumbing". Jestem polaczeniem naukowca, inzyniera i technika. Wiecej informacji o mojej osobie moga Panstwo znalezdz na mojej stronie internetowej:

http://kk-mc.bitballoon.com/

na stronie  www.linkedin.com z moim profilem: 

https://www.linkedin.com/in/chris-kiersnowski-884507b8

oraz na mojej stronie facebook, ktora sie pojawi, gdy wpisza Panstwo w Facebook Chris Kiersnowski:

https://www.facebook.com/krzysztof.kiersnowski.94

Na tych stronach moga Panstwo znalezdz linki do moich publikacji, patentow i stron uniwersytetow z potwierdzeniem, ze tam pracowalem. Sluze takze dodtakowymi dokumentami w formie papierowej charakteryzujacymi moja osobe, m. in. opinie o mnie wydane przez promotora mojej pracy doktorskiej i przelozonego podczas pracy na UJ prof. Tomasza Dohnalika i innych pracownikow UJ. Na zadanie, moge podac referencje do moich znajomych i czlonkow rodziny z Bay Area i Chicago a takze z Polski.

Oto dokladniejsza lista miasta/zip code, w ktorych chcialbym znalezdz pokoj do wynajecia:

Berkeley/94710; Berkeley/94702; Berkeley/94702; Berkeley/94704; Berkeley/94709; Berkeley/94720; Berkeley/94705; Berkeley-Rockridge/94618;

Richmond/94804; Richmond/94801; Richmond/94803; Richmond/94805 El Sobrante/94806; El Cerito/94530; Albany/94706;

Emeryville/94608; Oakland/94609;  Oakland/94611; Oakland/94607; Oakland/94612; Oakland/94610;  Oakland/94602; Oakland/94606; Oakland/94601; Alameda/94501; Oakland/94605
Oakland/94621; 

San Leandro/94577; San Leandro/94578; San Leandro/94579; Castro Valley/94552; San Lorenzo/94580; Castro Valley/94546; Hayward/94541; Hayward/94542; Hayward/94544; Union City/94587; Fremont/94555;

Bardzo bede wdzieczny za kazda odpowiedz na moj list. 

Prosze o informacje o dostepnych pokojach na moj adress emailowy:

kiersnow@yahoo.com

Kresle Sie z Szacunkiem
Krzysztof Kiersnowski

-------
wersja angielska, tego listu:

Dear Sir/Madam

My name is Krzysztof Kiersnowski (here  I use as a first name Chris). I am looking for a room to rent. I am looking for longer period of rent (1-2 years). I am looking for the price up to 700 $/month. My needs are very limited. I would like to have an access to bathroom, but access to kitchen is not necessary but of course nicely welcomed. I am looking for "responsible" renting conditions, which I think can find when looking to rent a room from homeowner. I am very quited, responsible and cultural person. I possess a PhD and MS degree in physics gained at Jagiellonian University in Cracow (Poland). I have experience of research and teaching activity at Jagiellonian University and also for short period of time at UC Berkeley as a scientific consultant. I worked for 9 years in Silicon Valley as an engineer in companies manufacturing photonics/optical devices. I am a co-author of 2 US patents, which are related to my work in Geometrics (San Jose, CA; yr2008-2015) were I was building atomic magnetometers for this company. Because of certain complex personal and professional events I had been coming through very difficult time during last two years. Currently, I am not working as a engineer or scientist but in my spare time I work on a development of the innovative approach to engineering, which i call cybernetic engineering. I believe, that this work will help me to obtain professional success. I am planning to use cybernetical engineering for my future independent consulting activity in photonic engineering in Silicon Valley. I am also cooperating with polish optics company to help them in certain project and  I want also to help them to find business contacts with hi-tech companies in Silicon Valley. 

To obtain more spare time after work I have to change the place of leaving to significantly shorten commuting time to work. I work in Berkeley and I am looking for a room in Berkeley, Albany, Richmond, Oakland, San Leandro, San Lorenzo - generally in certain area of the East Bay. BESIDES OF PAYING RENT FOR ROOM I also (for free) can offer additional service as a tenant. Namely I can help in some maintenance of house (electricity, some plumbing etc). I can help in garden maintenance as well as in computer and internet knowledge and skills. I am a type of handyman, being in one person "a scientist an engineer and a technician". You can obtain more information about me browsing the following webpages:

http://kk-mc.bitballoon.com/

https://www.linkedin.com/in/chris-kiersnowski-884507b8

https://www.facebook.com/krzysztof.kiersnowski.94

Especially on my personal webpage (first link) you can find links to my scientific publication, my patents and university addresses where i worked.
I also have addition "paper version documents", that can be used as a reference. For example opinion about me written by my supervisor from Jagiellonian University and other scientist from Jagiellonian University. upon request I also can deliver contacts with my friend and family from Bay Area and Chicago. 

This is the more detailed list of the room for rent locations: (city/zip code)

Berkeley/94710; Berkeley/94702; Berkeley/94702; Berkeley/94704; Berkeley/94709; Berkeley/94720; Berkeley/94705; Berkeley-Rockridge/94618;

Richmond/94804; Richmond/94801; Richmond/94803; Richmond/94805 El Sobrante/94806; El Cerito/94530; Albany/94706;

Emeryville/94608; Oakland/94609;  Oakland/94611; Oakland/94607; Oakland/94612; Oakland/94610;  Oakland/94602; Oakland/94606; Oakland/94601; Alameda/94501; Oakland/94605
Oakland/94621; 

San Leandro/94577; San Leandro/94578; San Leandro/94579; Castro Valley/94552; San Lorenzo/94580; Castro Valley/94546; Hayward/94541; Hayward/94542; Hayward/94544; Union City/94587; Fremont/94555;

I will be very grateful for any response to my letter. I am responsible and serious person and I will be a good tenant! Please sent information about avaiable rooms to my email adress:

kiersnow@yahoo.com

Best Regards,

Krzysztof Kiersnowski - just Chris
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...