Skocz do zawartości

Trzyletni kontrakt na pracę jako truck driver


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 1.02.2019 o 08:57, komargc napisał:

Wiem tylko że ta firma jeździ też do Meksyku i Kanady. Tak podejrzewam że jak nas sponsorują to w domu 1 weekend w miesiącu max heh i pewnie ok 40 c z mili. Ale przynajmniej się coś pozwiedza może.  Europa już się znudziła, a Rosja przestała opłacać. 

Jeszcze przeklniesz nieraz te robotę. Ciężarówki ok. 15 lat w tyle za europejskimi, ale większość nowych już jest na poduszkach, dzielone przednie szyby.  Kabiny owszem, większe ale pomyslunek w wyposazeniu cieniutko. Nawet tutejsze Volvo nie może sie rownac do europejskiej wersji. Malo ktora ciezarowka ma Webasto. Kabiny maja poduszki tylko z tylu, z przodu na sztywno. Naczepy na resorach, jesli ktoras ma zawieszenie na poduszkach nosi na boku dumny napis: Air ride equiped. Deska rozdzielcza ma dziesiątki zegarów i pstryczkow których znaczenia przeciętny Amerykański driver w połowie  nie pojmuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, andyopole napisał:

Jeszcze przeklniesz nieraz te robotę. Ciężarówki ok. 15 lat w tyle za europejskimi, ale większość nowych już jest na poduszkach, dzielone przednie szyby.  Kabiny owszem, większe ale pomyslunek w wyposazeniu cieniutko. Nawet tutejsze Volvo nie może sie rownac do europejskiej wersji. Malo ktora ciezarowka ma Webasto. Kabiny maja poduszki tylko z tylu, z przodu na sztywno. Naczepy na resorach, jesli ktoras ma zawieszenie na poduszkach nosi na boku dumny napis: Air ride equiped. Deska rozdzielcza ma dziesiątki zegarów i pstryczkow których znaczenia przeciętny Amerykański driver w połowie  nie pojmuje. 

Pewnie masz rację, ale zawsze chciałem mieszkać w Stanach, więc próbuję, najwyżej się nie uda i dalej będę latał po Europie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, katlia napisał:

Sensowne podejscie. Dobrze miec mozliwosc wrocenia do Europy, a w miedzyczasie zwiedzi sie ciekawy kawal swiata. Przyjazd raczej w ramach przygody i "dlaczego nie"  a nie "jade sie dorobic" bo te lata juz za nami dla dobrej wiekszosci. 

czy ja wiem czy się nie da dorobić... jeździłem na ropie w Albercie i dało się zarobić więc to zależy tak naprawdę od kilku czynników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Dominik1990 napisał:

czy ja wiem czy się nie da dorobić... jeździłem na ropie w Albercie i dało się zarobić więc to zależy tak naprawdę od kilku czynników.

Dobrze było z ropa tam to i spawacz zarobił dobrze.. Teraz to inny temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Tak, sporo osób już wyjechało, z tego co pamiętam, mały odsetek osób wyjechało przy Visa Solutions, warto próbować z prywatnymi firmami transportowymi, takimi jak Experior czy West Wind, warto wspomnieć, że Experior ma w Polsce swoje osoby, które rekrutują Polaków na ten rodzaj wizy i nie jest to żadna ściema, na facebooku jest grupa osób, które starają się o wyjazd na kierowce trucka, tutaj podsyłam PDF dla zainteresowanych wyjazdem za pomocą Experiora: https://www.goexperior.com/wp-content/uploads/2019/03/Sponsorowanie-na-Zielona-Karte.pdf?fbclid=IwAR2uyhVQqxIqRVkSLpodqyj8N6iNZjhmEh7MoId3Mq72I6XnkhBhhQGD69U Jak widać PDF konkretny i wszystko jest na poważnie, ja sam jeszcze kończę szkołę i mam zamiar zrobić prawo jazdy C, potem C+E i zdobyć te dwa lata doświadczenia i starać się o wyjazd do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...