Skocz do zawartości
Magducha

Trzyletni kontrakt na pracę jako truck driver

Recommended Posts

Dnia 1.02.2019 o 08:57, komargc napisał:

Wiem tylko że ta firma jeździ też do Meksyku i Kanady. Tak podejrzewam że jak nas sponsorują to w domu 1 weekend w miesiącu max heh i pewnie ok 40 c z mili. Ale przynajmniej się coś pozwiedza może.  Europa już się znudziła, a Rosja przestała opłacać. 

Jeszcze przeklniesz nieraz te robotę. Ciężarówki ok. 15 lat w tyle za europejskimi, ale większość nowych już jest na poduszkach, dzielone przednie szyby.  Kabiny owszem, większe ale pomyslunek w wyposazeniu cieniutko. Nawet tutejsze Volvo nie może sie rownac do europejskiej wersji. Malo ktora ciezarowka ma Webasto. Kabiny maja poduszki tylko z tylu, z przodu na sztywno. Naczepy na resorach, jesli ktoras ma zawieszenie na poduszkach nosi na boku dumny napis: Air ride equiped. Deska rozdzielcza ma dziesiątki zegarów i pstryczkow których znaczenia przeciętny Amerykański driver w połowie  nie pojmuje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5 godzin temu, andyopole napisał:

Jeszcze przeklniesz nieraz te robotę. Ciężarówki ok. 15 lat w tyle za europejskimi, ale większość nowych już jest na poduszkach, dzielone przednie szyby.  Kabiny owszem, większe ale pomyslunek w wyposazeniu cieniutko. Nawet tutejsze Volvo nie może sie rownac do europejskiej wersji. Malo ktora ciezarowka ma Webasto. Kabiny maja poduszki tylko z tylu, z przodu na sztywno. Naczepy na resorach, jesli ktoras ma zawieszenie na poduszkach nosi na boku dumny napis: Air ride equiped. Deska rozdzielcza ma dziesiątki zegarów i pstryczkow których znaczenia przeciętny Amerykański driver w połowie  nie pojmuje. 

Pewnie masz rację, ale zawsze chciałem mieszkać w Stanach, więc próbuję, najwyżej się nie uda i dalej będę latał po Europie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sensowne podejscie. Dobrze miec mozliwosc wrocenia do Europy, a w miedzyczasie zwiedzi sie ciekawy kawal swiata. Przyjazd raczej w ramach przygody i "dlaczego nie"  a nie "jade sie dorobic" bo te lata juz za nami dla dobrej wiekszosci. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 godziny temu, katlia napisał:

Sensowne podejscie. Dobrze miec mozliwosc wrocenia do Europy, a w miedzyczasie zwiedzi sie ciekawy kawal swiata. Przyjazd raczej w ramach przygody i "dlaczego nie"  a nie "jade sie dorobic" bo te lata juz za nami dla dobrej wiekszosci. 

czy ja wiem czy się nie da dorobić... jeździłem na ropie w Albercie i dało się zarobić więc to zależy tak naprawdę od kilku czynników.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
28 minut temu, Dominik1990 napisał:

czy ja wiem czy się nie da dorobić... jeździłem na ropie w Albercie i dało się zarobić więc to zależy tak naprawdę od kilku czynników.

Dobrze było z ropa tam to i spawacz zarobił dobrze.. Teraz to inny temat. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 6.02.2019 o 19:30, sly6 napisał:

Dobrze było z ropa tam to i spawacz zarobił dobrze.. Teraz to inny temat. 

Nie no local kierowca dalej ma stawke od 30 $ na ręke więc wg mnie nie jest tragicznie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz