Skocz do zawartości

Trzyletni kontrakt na pracę jako truck driver


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Magducha napisał:

Ma to być wiza EB-3, tak mi się wydaje. Już jakiś czas temu mieliśmy spotkanie i mogę dokładnie nie pamiętać. W każdy razie, Pani z agencji podkreślała kilkakrotnie, że będę mogła pracować. 

 

To prawda, ale jako narzeczona pod EB3 się nie podłączysz, mam nadzieję że jesteś tego świadoma :) Za 70-80K w Teksasie utrzymacie się dwoje (nie wiem czy macie dzieci) z palcem w tyłku, koszty życia w El Paso nie są wysokie. Za wiele to tam się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie upewnij się, że możesz pracować. Pensja Twojego męża spokojnie starczy na fajne życie, może bez luksusów, ale spokojne, fajne życie. Natomiast znajdź pracę - jakąkolwiek - żeby być między ludźmi i nie zamykać się w domu. Okolice El Paso to górzyste pustkowie i wszędzie jest daleko, jeśli mąż ma być w rozjazdach to Ty musisz mieć zajęcie dla własnego zdrowia. Powodzenia!

PS. Uwielbiam zachodni Teksas :) Byłam, widziałam, polecam.

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EB-3 to kategoria zielonej karty - oni przyjadą nie na "wizę pracowniczą" ale na zieloną kartę sponsorowaną przez pracodawcę. Jako małżonka w tym procesie otrzyma pełnoprawną zieloną kartę - z prawem pracy i prawem permanetnej rezydencji w Stanach Zjednoczonych. Trzymam kciuki aby proces biegł szybko, decyzja była pomyślna, aby Teksas Wam się spodobał. Dawaj znać na forum czy się zdecydowaliście i jak postępuje proces imigracyjny. Myślę, że Wasze dświadczenie będzie bardzo interesujące - wielu szuka "drogi do zielonej karty" a ta wasza ostatnio zaczyna być popularna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mola napisał:

Koniecznie upewnij się, że możesz pracować. Pensja Twojego męża spokojnie starczy na fajne życie, może bez luksusów, ale spokojne, fajne życie.

 

Biorac pod uwage ze w okolicach El Paso mozna kupic 3-sypialniowy nowy dom w bezpiecznej dzielnicy za mniej niż 150K to powiedziałabym że wystarczy nawet na bardzo wygodne życie. Problem w tym że tam naprawdę nic nie ma ;) i wszędzie jest daleko. Co niekoniecznie musi być wada, sa ludzie ktorzy cenią sobie takie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...