Skocz do zawartości

Trzyletni kontrakt na pracę jako truck driver


Rekomendowane odpowiedzi

Wymagane jest 2-3lata doświadczenia w zawodzie, niekaralność, bezwypadkowa jazda, i znajomość języka.

 

Nagrywasz krótki filmik o sobie, i na tej podstawie firma w Stanach decyduje czy jest zainteresowana Twoja osobą. 

 

Jeśli tak, to wystawiają ofertę pracy, wypełniasz PERM i składają papiery.

 

Firmy mają już zgodę na zatrudnienie pracowników zagranicznych od departamentu pracy.

 

Wszelkich dokładnych informacji udzielę na początku przyszłego roku, jak przejdę cały proces 

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Dołączam się do postu Huberta, tak samo jak kolega załatwiam sprawę na Green Card, całą sprawą zajmuje się  firma Visa Solutions z Texasu. Ja dostałem kontrakt na pracę w May Trucking Company w Salem stan Oregon.

Edytowane przez Pawel W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 5.08.2018 o 03:57, Pawel W. napisał:

Witam wszystkich.

Dołączam się do postu Huberta, tak samo jak kolega załatwiam sprawę na Green Card, całą sprawą zajmuje się  firma Visa Solutions z Texasu. Ja dostałem kontrakt na pracę w May Trucking Company w Salem stan Oregon.

Gdy już przylecisz daj znać. Mam chyba jeszcze jakieś materiały na CDL.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hubert Kaczmarczyk napisał:

Witam. A więc dziele się informacją. 

Znajomy właśnie od tygodnia jest już w Stanach. Green Card z kategorii EB3 jako truck driver. 

Czas oczekiwania 1,5roku 

Jest straszne zapotrzebowanie na CDL Drivers. Pesymisci jednak juz zapowiadają kolejny kryzys finansowy...

 

Nawet moja powiatowa gazeta jest pełna ogłoszeń. 

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, andyopole napisał:

Jest straszne zapotrzebowanie na CDL Drivers. Pesymisci jednak juz zapowiadają kolejny kryzys finansowy...

 

Nawet moja powiatowa gazeta jest pełna ogłoszeń. 

Az wprowadza driverless trucks - moze nie juz zaraz, ale ewidentnie w tym kierunku to zmierza bo czlowiek to najslabsze ogniwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo posluchac ze rodacy beda jezdzic na naszych drogach, moj wujek cale zycie za kierownica przejezdzil tutaj i nie zaluje ani sekundy, ja to robier sporadycznie gdy potrzeba w mojej pracy. Jest gdzie jezdzic i nie ma takich glupich przepisow jak w PL i tej calej uni. Glupoty w stylu driverless truck mozecie olac,  ktos kto o tym pisze nie ma pojecia o specyfice tej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ROB7 napisał:

Milo posluchac ze rodacy beda jezdzic na naszych drogach, moj wujek cale zycie za kierownica przejezdzil tutaj i nie zaluje ani sekundy, ja to robier sporadycznie gdy potrzeba w mojej pracy. Jest gdzie jezdzic i nie ma takich glupich przepisow jak w PL i tej calej uni. Glupoty w stylu driverless truck mozecie olac,  ktos kto o tym pisze nie ma pojecia o specyfice tej roboty.

Driverless w ciezarowkach jeszcze niepredko. Widac jak wielkie problemy sprawiaja samochody osobowe. Gdy taki maly samochod popelni blad ginie jedna czy kilka osob max. Blad auta ciezarowego kosztuje zazwyczaj o wiele drozej...

 

O gluocie przepisow europejskich wspomnisz gdy pan boss kaze Ci jechac 20 godzin na dobe.  Wprawdzie od jesieni staly sie obowiazkowe urzadzenia nasladujace europejskie tachografy ale daje sie je ocyganic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, andyopole napisał:

Driverless w ciezarowkach jeszcze niepredko. Widac jak wielkie problemy sprawiaja samochody osobowe. Gdy taki maly samochod popelni blad ginie jedna czy kilka osob max. Blad auta ciezarowego kosztuje zazwyczaj o wiele drozej...

 

O gluocie przepisow europejskich wspomnisz gdy pan boss kaze Ci jechac 20 godzin na dobe.  Wprawdzie od jesieni staly sie obowiazkowe urzadzenia nasladujace europejskie tachografy ale daje sie je ocyganic.

Wiadomo ze nie predko - ale dlaczego w ogole ktokolwiek nad tym pracuje ? Zeby pozbyc sie takich gosci jak powyzej....Najslabsze ogniwo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...