Skocz do zawartości

Trzyletni kontrakt na pracę jako truck driver


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, trooper napisał:

dawno zaczales przygode z VS ?

 

Żeby Cię nie skłamać albo czerwiec albo lipiec papiery zacząłem kompletować a w sierpniu już wszystko przetłumaczone. 

Nie mam szczerze pojecia co oznacza ds-260 wniosek ale babka mówiła żebym go wypłenił najszybciej jak się da

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel W. napisał:

Dzisiaj sprawdziłem w Labor Certification for Green Card na 2018r, ilu Polaków uzyskało Perm w zawodzie Truck Driver przez VS i jest tak:

Ogólnie zostało złożonych z Polski 76 petycji do U.S. Department of Labor, a z tej całej puli VS uzyskało tylko 2 pozytywne rozpatrzenia, 12 wniosków zostało wstrzymanych a 8 wniosków dorzuconych. Więc tak to wygląda na dzień dzisiejszy, zobaczymy jak to będzie na 2019r.

 

 

 

podeprzesz to jakims linkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Xarthisius napisał:

To skąd np mam wiedzieć, że przeszedłem dalej. Bo VS twierdzi iż przeszedłem do dalszego etapu i cisnie mnie o DS-260 formę żeby wypełnić. To w takim razie co to oznacza ten formularz ??

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Dominik1990 said:

To skąd np mam wiedzieć, że przeszedłem dalej. Bo VS twierdzi iż przeszedłem do dalszego etapu i cisnie mnie o DS-260 formę żeby wypełnić. To w takim razie co to oznacza ten formularz ??

Pozdrawiam 

tl;dr: Jezeli mozesz sie zalogowac i wypelniac DS-260, Twoj PERM musial byc zatwierdzony.

EB-3 w telegraficznym skrocie i tylko te kroki ktore nadaja kontekst do odpowiedzi:

1) pracodawca wystepuje do Department of Labor o PERM

2) po zatwierdzeniu PERM, pracodawca wysyla I-140 do USCIS

3) po uiszczeniu przez pracodawce oplat i zatwierdzeniu I-140 trafia z USCIS do NVC, ktore tworzy dla Ciebie formularz DS-260.

4) logujesz sie i wypelniasz ds-260

@Dominik1990 Ty jestes w pkt. 4. Wczesniejsza rozmowa dotyczy tylko i wylacznie pkt.1. Nie przejmuj sie tym kompletnie.

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Xarthisius napisał:

tl;dr: Jezeli mozesz sie zalogowac i wypelniac DS-260, Twoj PERM musial byc zatwierdzony.

EB-3 w telegraficznym skrocie i tylko te kroki ktore nadaja kontekst do odpowiedzi:

1) pracodawca wystepuje do Department of Labor o PERM

2) po zatwierdzeniu PERM, pracodawca wysyla I-140 do USCIS

3) po uiszczeniu przez pracodawce oplat i zatwierdzeniu I-140 trafia z USCIS do NVC, ktore tworzy dla Ciebie formularz DS-260.

4) logujesz sie i wypelniasz ds-260

@Dominik1990 Ty jestes w pkt. 4. Wczesniejsza rozmowa dotyczy tylko i wylacznie pkt.1. Nie przejmuj sie tym kompletnie.

Pod tym linkiem są dane na temat Perm  http://www.myvisajobs.com/

tylko nie jestem pewien co jaki czas dane są aktualizowane?

Do firmy May Trucking Company tam gdzie ja podpisałem kontrakt, frekwencja na 2018r jest taka: Ogólnie 90 wniosków złożonych , 79 wniosków odrzuconych w tym 4 Polaków,

7 wniosków wstrzymanych, 4 wnioski przyznane.

A pro po DS-260, to też dostałem od VS ten formularz jakieś tydzień temu do wypełnienia ale i to przez wielkie ALE nie logujemy się na stronie https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx 

tylko formularz został wysłany jako Word i do odesłania z powrotem do VS.

Jak rok temu wypełniałem formularz dla siebie DS -160 dla wizy turystycznej, to musiałem założyć konto które do tej pory jest aktywne, rzecz zrozumiała.

Więc pytam się VS  WTF........................................

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...